| DeeyuAndrei a întrebat:

Da... Nu știu cum să încep laughing. Am 13 ani, am o iubită care are 12 ani, suntem foarte apropiați, suntem colegi din clasa I, în generală nu ne prea vorbeam dar din clasa a V-a am început să fim foarte apropiați, până acum o lună când, stând la ea în pat, nu știu ce mi-a venit, și am sărutat-o pe buze. Nu a refuzat, ba chiar am continuat încă vreo oră. De câteva săptămâni nu ne mai înțelegem la fel de bine ca înainte, și acum refuză să mă sărute. O cunosc foarte foarte bine. Ea ar vrea, dar nu știu, o reține ceva. Și acum vine și partea aia mai ciudată... laughing) de un timp încoace bate apropouri ciudate, la sex. Acum care e problema? Ea fiind virgină nu știe cum arată o p***, un penis*. De ce spun asta? Alaltăieri, uitându-ne la un film de groază(cum facem de obicei căci suntem super pasionați de paranormal amândoi) a apărut o reclamă cu un bărbat, care o avea destul de mare (eu am văzut de toate la viața mea), a zis foarte serios, "Ui la ăla, ce mică o are". Și aici intervine problema; cum să fac eu sex cu ea când eu am abia 13 ani, ea cât crede că o am 25 de cm? Deși nu pot spune că o am mică, este destul de mare la vârsta asta, eu nu aș avea vreo problemă să întrețin " relații intime" cu ea; Dar cum să îi spun de câti cm o are un băiat de 13 ani? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Sunteti mici, eu zic sa va vedeti de cursul vietii, nu de sex, poate o lasi naiba si insarcinata. Stii sa te controlezi? Ai habar cu ce se mananca? Nici dezvoltat nu esti, mai ales ea, nu ai nici de ce sa apuci, zic si eu, si ea ca fata la varsta asta sa-si inceapa viata sexuala...nu.

15 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hai, mai lasa fanteziile.
Ar trebui sa explici cateva chestii:
1) Cum ai nimerit in patul ei. Asa, dintr-o data?
2) Eu pana acum nu am vazut nici o reclama cu scule care sa fie mici sau mari, nu poti vedea marimea doar dintr-o imagine, ci doar masurind. Deci, de unde a dedus ea ce a dedus?
Nu stii sa tesi un fir logic al unei povestiri care sa para a fi adevarate, si vorbesti de cucerirea unei fete, care cere mult mai mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Ea vorbeste ca sa nu adoarma. Cum sa fii vazut ea sule de barbati cand are doar 12 ani?
Iar tu, nici daca vrei nu poti sa ai sex, ca nu ai cu ce!happy
Eu spun sa mai astepti cativa ani, pana mai creste fetita aia, ca nu are habar ce vorbeste!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii propui sa incepeti sa practicati petting-ul si ai/ati rezolvat in cel mai elegant si eficient mod problema stresanta care va da batai de cap. big grin

| DeeyuAndrei explică (pentru corbulalbrosu):

Să știi că am făcut... laughing)) (ea nu stie ce e aia, dar eu da, în timp ce ne sărutam am făcut)

| Emilian65 a răspuns:

Daca sunteti apropiati si vorbiti despre orice, intr-o zi ai putea sa-i arati cat de mare este scula ta. Poate asa nu se mai sperie cand vede alta scula mai mare sau mai mica decat a ta.

| Victoria18 a răspuns:

Eu cred ca asta e obsedata sexual si satula de penis si-n urechi. Las-o mai bine.

| DeeyuAndrei explică (pentru Victoria18):

Nu știu ce să zic, o iubesc foarte mult...

| Victoria18 a răspuns (pentru DeeyuAndrei):

Ma baiatule, ce stii tu de iubire, dar de relatii sexuale? Esti la varsta cand crezi ca tot ce zboara se mananca si crezi ca nu mai exista fete pe pamantul asta.

| Xelon a răspuns:

Copile,ti-au cazut dintisorii de lapte?

| Girlwholovesleep a răspuns (pentru Xelon):

GG, boy

| Xelon a răspuns (pentru Girlwholovesleep):

Mersi,girl!

| DeeyuAndrei explică:

Hai vă rog, ajutați-mă, mai răspundeți... Dau fundă

| DeeyuAndrei explică:

Da... Cred că aveți dreptate, toți, mersi mult că v-ați pierdut 5 minute din viață acordându-mi mie atenție... Povestea în sine e mult mai complicată, de aceea nu am dat detalii, am făcut doar "planul simplu de idei" și poate de aceea unii dintre voi nu ați înțeles, mersi oricum, m-ați ajutat!

| PowerOfReich a răspuns:

N-aveti varsta legala nici unul

| PowerOfReich a răspuns:

Nu aveti nici dreptul de a va da consimtamantul la varsta asta, asa ca mai bine asteptati pana la 15.