| Mego123456789 a întrebat:

de aproape 8 zile am facut operatia de circumcizie. Dupa cat timp pot sa fac sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa circa 3-4 saptamani, orice rana corect cauterizata se cicatrizeaza complet, insa uneori procesul de vindecarea poate sa fie conditionata si de existenta unor eventuale particularitati specifice fiecarui organism in parte. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. Dupa un timp vei vedea anumite schimbari ce te vor irita. Depinde de organismul tau cum reactioneaza.

| Mego123456789 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Ce fel de schimbari? nu voi mai fi bun la pat pentru iubita mea?

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru Mego123456789):

Nu ma refer neaparat la asta. Dar s-ar putea sa nu mai simti lucrurile la fel de intens si glandul (capul) penisului va veni in contact cu boxeri si te va durea, sunt sanse ca sa nu mai poti avea erectiile la fel de lungi, sa te termini mai repede si sa te infectezi mai usor. Spun astea fiindca cunosc pe cineva ce a facut operatie de circumcizie si el sufera toate simptomele de mai sus. Dar cum fiecare organism e diferit sunt sanse sa nu patesti nimic rau. Doar timpul decide. Bafta!