| eunumberone a întrebat:

De ceva vreme am inceput sa tin la o fata si sa o plac foarte mult! Eu am 16 ani iar ea are 15 ...suntem la acelasi liceu, ne vedem in fiecare pauza, dar nu am vorbit nici o data decat pe facebook putin (salut, salut! si cam atat). As vrea sa o cunosc mai bine dar nu prea stiu ce sa ii spun! Spuneti-mi va rog cum sa procedez! As vrea sa am o relatie cu ea! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Pai ai putea incepe o discutie cu ea despre cum i se pare la liceu, ce-i place sa faca sau i-ai putea spune direct ca ti se pare ca e draguta si ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine...nu e chiar asa de greu
Apoi cunoasteti-va cat mai bine si ii poti spune ce simti mai detaliat dupa ce o cunosti.
Ia-ti inima in dinti pentru ca daca nu risti nu castigi. Fii sincer si dragut cu ea, fetele apreciaza asta!
Sper ca te-am ajutat si sa-mi spui ce a iesit!
Bafta:*

| eunumberone explică (pentru KamaSutra):

A iesit bine...inca nu am combinat-o dar sper mai incolo...

| KamaSutra a răspuns (pentru eunumberone):

Ma bucur sa aud asta...bafta in continuare!

| eunumberone explică (pentru KamaSutra):

Mersi :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invit-o la un suc, la o plimbare prin parc, la un film, spectacol etc.