| GABY1112 a întrebat:

Imi place de o fata! Si nu am curaj sa-i spun! ajutati-ma! funda! cum faclaughing

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Pai cum sa faci mai nene. in nici un caz cu declaratii/versuri/melodii si alte nebunii extrase din textele lu' Eminescu. Ca o sa rada de tine.
Spune-i pur si simplu ca iti place de ea (asta daca ai tangente cu ea, daca vorbiti), daca nu, fa-o sa te observe, fa-o sa rada (ai rabdare ceva timp) apoi incearca ceva cu ea.
Daca intrebi, nu pierzi nimic, daca nu intrebi, ramai cu buza umflata. Alege

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajuta sa treci peste acest handicap:
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

| whatevernvm a răspuns:

Spune-i pur si simplu printr-un mesaj sau ceva, dar nu fata in fata ca e mai greu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Marcă banul, păi ce vrei gratis?

| Maxim96 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spunei.Fii barbat, fii curajos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id-ul ei ca-i spun eu! laughing

| UngUrU777 a răspuns:

Te duci la ea usor, gingas, delicat si ii spui : Fa c****o vreau sa te *** laughing) fara suparare, frate fi cat mai original si simplu bafta!winking

| JenniferD a răspuns:

Fa-i o mica declaratie de dragoste (intr-un biletel), sau sa ii scrii cateva versuri in care sa ii zici de ce o iubesti ( gen iti plac ochii ei, e frumoasa, chestii de astea). succes!

| Nomoredream a răspuns:

Creează atmosfera perfectă pentru a-ți dezvălui sentimentelebig grin