| SmQaLeXuTzz a întrebat:

sunt cu o colega in clasa, vorbim app orice, intr-o zi I-am zis ca imi place foarte mult de ea si ca as vrea sa fim mai mult decat prieteni, ea a zis ca nu ma place asa de tare incat sa avem o relatie.Intrebarea mea este : o voi putea cucerii vreodata?

11 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Probabil ca da, nu te indeparta de ea, mai vorbiti simțiți-vă bine împreună, radeti, glumiti si poate pana la urma veți putea forma un cuplu. Bafta.

| TSO7 a răspuns:

Dă-i să bea, du-o acasă la tine și după o vei cuceri cu siguranță!
Fundă?!

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea.Incearca, insa iti dau sanse slabe.

| neutrino a răspuns:

Da, dar va dura pana atunci.

| Emilian65 a răspuns:

Mai insista pe langa ea si poate te accepta ca prieten.

| Dracoola a răspuns:

Daca ea ti-a zis ca nu te place decat ca prieten, soryy dar imi pare clar. Te vede ca pe un amic, lucrurile se pot schimba cu vremea, dar nu poate nimeni sa fie sigur de asa ceva. Eu n-as insista, as cauta pe altcineva.

| vyyyk a răspuns:

Probabil ca nu, din moment ce a spus asta cred ca nu se simte atrasa de tine, nu la un mod mai serios, chestia cu cuceritu e relativa, fie dureaza mt pana ajunge sa simta cv pentru tine, fie pur si simplu nu te place la modu ala sad

| zed0mrt a răspuns:

Castigai increderea, fa-i pe plac, pur si simplu cucereste-o. O poti face foarte simplu daca stii ceea ce ii place.

| Mdln_Mada_1994 a răspuns:

Incearca, sa o dai pe spate cu diferite gesturi, vorbe sau cadouri big grin

| F._Florea_Daniela_1995 a răspuns:

Da, nu conteaza aspectul.Fa-o sa rada, sa se simta bine cand este cu tine si incet incet te va place happy

| Cibaba_Doar_Emil_1990 a răspuns:

Nu stiu daca ai putea vreodata sa o cuceresti.dar ai putea sa incerci mai ales ca voi 2 sunteti colege de clasa ..si cred ca tu esti singura persoana care o cunoaste bine.dar trebuie sai explici ce inclinatie ai..si sa o intrebi ce parere are despre lucru asta.iar raspunsu ei care va fi! ..iti vei da seama dupa daca are rost sa o cuceresti sau nu