| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si am jucat football cu baietii.Nu eram asa buna asa ca m-am propus portar.Sub criticile colegilor care jucau baschet sau volei am jucat mai departe. Opream mingea numai lasand-o sa ma loveasca si cateodata ma ocolea si am pus mana pe minge in afara locului de portar.Am fost un dezastru, dar un baiat a zis ca eram mai buna decat portarul oponent care era baiat si se pricepea cat de cat. Oare credeti ca ma place? Se da mare pe langa mine si am jucat scanderbang cu el si l-am batut(i-am invins pe toti aproape).Voi ce parere aveti? Ma place?

Răspuns Câştigător
| MyhaXMaya a răspuns:

S.ar putea sa te placa sau doar sa se imprieteneasca cu tine, vorbeste si tu cu elwinking

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Ori ai colegi rahitici, ori mai bine te apuci de haltere, s-ar putea sa ai succes.

| 구미호 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Ce haltere? nu reusesc sa ridic decat cu greu o uala de 5 kg

| RetardedRacoons a răspuns:

Ai batut baietii la skandenberg? Chiar atat de grasa esti?

| 구미호 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Nu sunt grasa, dar puternica

| 구미호 a răspuns:

Nu sunt grasa sau puternica, dar stiu karate si poate le-a fost putin teama

subiect inchis, am gasit un raspuns castigator

| MyhaXMaya a răspuns:

Vorbeste cu el, s-ar putea sa te placa sau doar sa vrea sa fie prieten cu tine.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru MyhaXMaya):

Un băiat care să vrea doar simplă prietenie cu o fată?
Oh, please tell me more about it.
Probabil tipu' ăsta e gay, sau vrea pe cineva care să-l apere de bătăuşii şcolii, în cazul de faţă.(Oops)