| jupiter530 a întrebat:

Uitati problema mea.sunt in clasa a 6a si imi place o fata.Problema e k eu sunt mai scund si ca ea e mai inalta si de bani gata.(FITZE)Nu are fite mereu.In unele zile cand nu are fite imi vine sa-i spun adevarul dar in alte zile cand are fite imi vine sa o strang de gat.(La figurat).Problema e k ea e cam aroganta si inca un baiat ia sus k o place si nu a zis nimic dar cand a a ajuns la scoala a zis la toata clasa k la refuzat si toata clasa a ras de el.chiar si unii prieteni.eu am fost absent atunci dar stiu dl un coleg.Ce sa fac...Sai spun k o plac si sa risc sa rada toti de mine incusiv ,,prietenii"mei sau sa tac din gura.Intreb pentru ca cand stau lin ma gandesc doal la ea.cand am trebuie sa fac cv imi zboara gandul dar pe urma revine.CE SA FAC? Sa ii zic sau nu? Primul raspuns folositor de nota 10 are vot si funda urmatoarele decat vot

Răspuns Câştigător
| enmaai a răspuns:

Daca are fite. incearca si tu sa te comporti cu ea la fel cum se comporta ea cu tine cand este d etreaba fi si tu la fel cand este cu nasul pe sus, fii indiferent. Atunci cand te v-a intreba de ce te comporti asa. si te face fitos si chestii spune-i intai sa isi faca o analiza in perspectiva a persoanei ei. si dupa sa te critice pe tine si mai spune-i ca. am zile cand ma comport foarte bine deoarece si tu te comporti asa iar zile in care ma comport ca dracu deoarece ai tu toane s fac ca tine. dorind sa iti deschizi ochii si sa te schimbi. spune-i asa! Astept raspun te rogpuppy dog eyes sunt curioasa sa imi povestesti:* Succes1

4 răspunsuri:
| giulian9 a răspuns:

Incearca sa iti faci lucruri in comun cu ea,si lasa bagarea in seama doar cand esti doar tu cu ea,insa prima data arata ca o doresti prin gesturi,gen o inviti la un suc,iesi la o pizza, faceti temele impreuna, sau vezi tu cv de genul. SUcces! sunt sigur ca o sa o dai gata pentru ca fetele de varsta ei vor sa fie bagate in seama.

| DemonAlex a răspuns:

Dao dreak! Am patit-o si eu asa cu una cu fite.Lasa-le pe alea cu fite, ca is vai de capu lor.Mai bine uito.O sa vezi ca ai timp sa iti faci prietena.

| Al3xVS a răspuns:

Ma trebuie sa ai curaj sa-i spui poate mai tarziu o sa-ti para rau poate fata la refuzat pe baiat din motiv k te place pe tine, si nu o sa te omoare nimeni daca incerci. mult noroc

| Al3xVS a răspuns:

Ma trebuie sa ai curaj sa-i spui poate mai tarziu o sa-ti para rau poate fata la refuzat pe baiat din motiv k te place pe tine, si nu o sa te omoare nimeni daca incerci. mult noroc sau cand se iveste o ocazie sa fiti nu mai voi 2. o saruti si gata...