| IstrateViorel50 a întrebat:

SALUT TPU, VIN CU O MARE PROBLEMĂ ce mi-a măcinat toata ziua. Treaba este în felul urmator, eu vorbesc cu o fata si ne mai trimitem prostii. Adica nu ne-am trimis pana acum poze cu organele genitale sau alte lucruri doar de amuzament si i-am trimis un videoclip in care ma prefaceam ca ma masturbez si-mi dau drumul pe hârtia unde scria numele ei. Acum stiti ca pe insta ii poti trimite oricui mesaj iar eu i-am trimis acest mesaj din greseala unei fete pana sa-mi dau seama si sa retrag mesajul ea deja ma blocase și salvase acel clip. Dupa a intrat pe fir cred ca iubitul ei si m-a sunat cu camera, de frica nu am vrut sa ii răspund dar am zis totusi s-o fac. A urmat bineînțeles un schimb de replici ca apoi sa ma ameninte ca se duce la politie si ca voi primi o citatie. În viata mea nu am avut probleme cu legea, nici măcar vreo amenda. Stiu ca am gresit dar acel clip nu ii era destinat și cred ca mai era si minora. Lui i-am spus alte lucruri pentru a mă putea scoate, dacă as fi fost sincer sa-i spun ca este din greșeală nu m-ar fi crezut, dar mai rău am făcut. Acum mie în acel clip nu-mi arat organul ci mi se vad doar degetele cum agitam sticla de la nivea cu lapte, aia de te dai după bărbierit. Am cautat pe net disperat și vreau sa intreb ce pot păți, nu as vrea nici sa am o pată nici sa ajung la puscarie, nici amenda, ce pot păți și ce pot face? Va mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca se face plangere la Politie, se va ajunge si la tine... si se vor lua masuri serioase, ca pornografia si asemenea video-uri trimis eminorilor au alte conotatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da dar nu mi am aratat organul genital este o situatie stresanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da dar nu mi am aratat organul genital este o situatie stresanta pentru mine.

| GeorgeCazan a răspuns:

Foarte nasol. Și dacă nu se iau masuri legale, tot nasol e. Gândește-te când o sa te întâlnești cu fata căreia i-ai trimis pozele; sau cu prietenul ei. Încearcă sa le explici ca a fost o greșeală, sau descriele problema cum ai descris și aici pe site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Oare imi pot păstra anonimatul căci acel băiat m-a amenințat și măcar să scap de treaba asta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si trebuie sa fie, foarte stresanta, ca ai facut un lucru urat care iti poate aduce necazuri.
Sa speram ca nu se investigheaza cazul si nu se ajunge la tine.
Invata din greseli si nu le mai repeta niciodata!