| Razvanel231 a întrebat:

Salut urmeaza sa fac sex cu prietena si na. stiu destule chestii cred, dar puteti sa-mi spuneti care prezervative sunt pentru grosimea de 3 si lungime maxim 18? si sa fie lubrifiate bine ( nu conteaza cat costa)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cele mai bune prezervative sunt Durex si Masculan (din experienta mea). Nu stiu ce este 3. Diametrul de la Durex este cuprins intre 50 si 60 de mm.

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Pe vanzator nu esti in stare sa il intrebi? Intrebi pe internet? Macar cauta si tu pe google ca nu-ti cade mana

| PredatoR a răspuns:

DUREX forever:X:X e cel mai bunhappy funda?big grin

| lololooo a răspuns:

Durex estrasafe love struck!

| MaDaProd a răspuns:

Hmm in primul rand cati ani ai? si in al doilea rand ns unde ai auzit u de prezervative cu grosime de 3laughing si prezervativele sunt la lungime pana in 20-25 deci asta nu e problema incearca oops sau durex toate sunt lubrifiante dar daca fata nu se uda bine atunci e cazul sa cumperi un lubrifiant. durex incearca preludiu inaintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razavanica,daca tu la 14 ani ai 18 cm la peninsula inseamna ca pe la 25 de ani eti tare frate

| Razvanel231 explică:

Asa. daca m-as duce la farmacie si as cere vreau si eu 2 cutii de prezervative. ce masura zic?laughing

| Razvanel231 explică:

Nu am spus ca o am de 18, am spus maxim 18 sa fie lungimea oricum am cumparat 3 cutii diferite si nu am avut probleme cu imbracarea lor, nu au fost nici largi, nici sa o sugrume, au fost PERFECTE.