| coadadematura a întrebat:

Salut.
Urmeaza sa pun o intrebare care poate suna penibila dar eu sunt cat se poate de serios si speriat intr-un fel.
Peste o zi este posibil sa fac gang bang cu un prieten si 2 fete, eu si prietenul meu fiind virgini iar cele 2 nu sunt. Problema este urmatoarea, nu prea am incredere in mine si mereu zic ca am un penis mic, este de 13-14 cm in stare erecta, imi este oarecum frica sa particip deoarece ma tot gandesc ca acele fete vor rade ca nu este mai mare. Ma puteti ajuta cu ceva?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este intr-adeavr cam micut penisul tau si daca nu ai avut niciodata sex pana acum, nici nu te sfatuiesc sa te expui, fiindca ai toate sansele sa nu ai nici un fel de erectie din cauza emotiilor.

| mihai69 a răspuns:

Se poate și mai rău.
Cu 14 ești fix pe dimensiunea medie.

| Emilian65 a răspuns:

Daca penisul tau are 13-14 cm in stare erecta, acesta este dezvoltat normal si poate face fata la pretentiile oricarei fete.

| Saiko10 a răspuns (pentru Emilian65):

Nu la toate frate, stiu eu cateva care au tunel de tren in ele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leaga-le la ochi

| Saiko10 a răspuns:

Penisul mediu in Romania este de 14 cm, deci esti bine.

| Rhea44 a răspuns:

Pot sa vin si eu?

| Roobbyy a răspuns:

Te ajut eu văruțu

| cats3 a răspuns:

Este cam micuț. eu la 13 ani în erecție e de 16 cm dar fiecare e diferit