| Liviu321 a întrebat:

Voi unde v-ați întâlnit iubita/iubitul? Sunt curios daca sunt oameni care și-au întâlnit partenerul și în altă parte in afara de cercul de prieteni, școală/serviciu, internet.

Răspuns Câştigător
| mariaapopei2002r a răspuns:

Mi a zis ca "daca stiam ca esti asa frumoasa te lasam pe tine sa alimentezi prima" laughing)

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin cunostinte - colega de servici cu maicamea avea niste prieteni - familie desigur si am ajuns la ea. Dar nu mai santem impreuna

| alexalx1234 a răspuns (pentru mgtow):

Era curvă?

| mgtow a răspuns (pentru alexalx1234):

S.a regulat cu un țigan dupa ce am terminat deci iti dai seama era mai rau decat o curva... curva se respecta cat de cat mai ales daca o face pe bani

| Ofiintă a răspuns:

Nu l-am întâlnit laughing

| Sofer a răspuns (pentru Ofiintă):

Imposibil. laughing trebuie sa îl întâlnești.
Ce vârstă ai?

| OvYdYu0697 a răspuns (pentru Ofiintă):

Si nu vrei sa ne întâlnim

| Adry05 a răspuns:

De la o persoană comună, am ieșit cu acea persoană și a venit și el cu ea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si atunci in ce locuri ar mai ramane? Pe strada? In spatiul public? Practicand diferite activitati sau din intamplare? Da... sunt oameni peste tot in lume care si-au intalnit iubirea in diverse moduri. Unele complet uimitoare, altele mai putin si chiar clasice. Dar indiferent de caz, nu asta conteaza, ci ce este dupa ^_^

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Indiferent de experiențele altora. O asemenea intâlnire, te ia pe nepregătite, exact când nu te aștepți si in locul în care nu te așteptai.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ofiintă):

Da, cele neasteptate sunt cele mai frumoase big grin. Dar cum am spus, chiar daca nu ar fi cea mai frumoasa poveste de inceput, in cel mai frumos loc de intalnire si cel mai frumos moment, cand s-ar astepta cineva mai putin, indiferent de persoane, ei tot pot sa traiasca dupa cea mai frumoasa poveste de dragoste ^^. Chiar daca nimeni nu a auzit de acele 2 persoane si doar ei doi pe ei se cunosc. Totul poate sa fie minunat oricum.

Dar poate sa fie si mai putin frumos, insa sa excludem aceste cazuri.

| Sofer a răspuns:

Pe internet.

| Emma30555 a răspuns:

Pe fostul prieten l am întâlnit într un bar, eu eram cu niște prietene, el s-a împrietenit cu noi

| mariaapopei2002r a răspuns:

La benzinarie cand alimentam masina?

| Liviu321 explică (pentru mariaapopei2002r):

S-a băgat în seamă cu tine?

| Liviu321 explică (pentru mariaapopei2002r):

Fain. Genul asta de "întâlniri" caut eu, oameni care s-au cunoscut in diverse locuri, in diverse împrejurimi, oameni care au abordat o femeie pur și simplu, pe strada sau la o benzinărie cazul tau, bine sa dai și de femei deschise la așa ceva, nu doar cele uzuale sa știu unde as putea și eu la randul meu sa caut.

| mariaapopei2002r a răspuns (pentru Liviu321):

Eu zic sa lasi viitorul sa te surprinda si sa nu "cauti" neaparat. prestanța...cea mai "cautata" trasatura

| mariaapopei2002r a răspuns (pentru Liviu321):

Mi a zis ca "daca stiam ca esti asa frumoasa te lasam pe tine sa alimentezi prima" laughing)

| mariaapopei2002r a răspuns:

La benzinarie cand alimentam masina? nici nu stii unde te duce viata happy