| justsomeone27 a întrebat:

Salutar TPU.Sunt pe calsa a 8-a si am 15 ani.Tocmai ce am fost intr-o excursie legata de un proiect scolar cu inca o fata din clasa mea.In locul unde am fost am petrecut mult timp cu ea, desi nu vorbeam foarte mult cu ea la scoala.Cand am revenit am inceput sa vorbim mult si pe facebook.O plac mult, dar nu stiu daca ar fi tocmai OK sa o intreb daca e reciproc sau macar daca nu e sa imi acorda o sansa.Sugestii?

2 răspunsuri:
| AyliN98 a răspuns:

Hey! Cred ca ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa o intrebi daca simte ceva pentru tine, doar asa poti sti!

| lili24l a răspuns:

Nu e ok sa o intrebi. las-o sa vina de la sine relatia. stai mai mult cu ea in pauze si cheam-o la o plimbare cu rolele sau bicicleta sau doar asa pe jos. apropie-te de ea si daca si ea te place iti va accepta avansurile altfel te va ignora. succes!