| justsomeone27 a întrebat:

Salutar TPU.Sunt pe calsa a 8-a si am 15 ani.Tocmai ce am fost intr-o excursie legata de un proiect scolar cu inca o fata din clasa mea.In locul unde am fost am petrecut mult timp cu ea, desi nu vorbeam foarte mult cu ea la scoala.Cand am revenit am inceput sa vorbim mult si pe facebook.O plac mult, dar nu stiu daca ar fi tocmai OK sa o intreb daca mi-ar putea acorda o sansa considerand ca stiu ca ii place de un baiat.Sugestii? Ar trebui sa raman in "friendzone" sa spun astfel pentru mai mult timp sau sa risc?

3 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Acorda-i timpul necesar. Mai vorbeste cu ea si abia dupa un timp sa ii spui ca o placi. Nu ii spune acum ce simti; poate te va crede disperat.
Eu zic ca un timp sa ramai in "friendzone".
Funda?puppy dog eyes

| Deeeni a răspuns:

Eu zic sa mai ai putina rabdarelaughing. Incearca s-o cunosti mai bine si fa-o sa inteleaga ''ca tu esti alesul'' intelegi? Deci da mai ramai un pic in ''friendzone'' ca sa fii sigur. Bafta! :* laughing

| crash15 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin, si mai apoi sa incerci sa fii cu ea.:* Am o curiozitate: cum te cheama?