| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si sunt vrigin si vreau sa o fac pentru prima data ma stabilit cu o fata dar imi e teama ca o sa imi dau drumul repede. cum fac sa rezist macar 10 minute? funda!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai cu trecerea timpul și experiență te vei controla. Nu din prima!
Pa, pa.

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
E si normal sa te termini repede daca e primul contact sexual, din cauza emotiilor si pentru ca te exciti foarte tare!
Nu ai cum sa eviti asta!
Insa, la urmatoarele contacte nu o sa mai fie asa, o sa vezi, la inceput doar te termini mai repede!

| NatureSelf a răspuns:

Asa e la inceput, e placerea mai mare si mai intensa, il vei simti pana la Os!big grin aia e placere adevarata, ca daca tine mult nu e la fel.Asculta-ma, mai bine putin dar extraordinar, decat mult si... nimic

Răspuns utilizator avertizat
| FiTzOSsu a răspuns:

Fii atent pana te intalnesti cu fata respectiva te duci in baie si te antrenezi ai dai un numar te speli si pleci sa te intalnesti cu ea sa vezi cat te tine dupa aia!

| elyfel a răspuns:

Esti prea mic pentru asa ceva

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Dai o laba inainte.

| FlorianMitu a răspuns:

Mai daca e nu ai cum sa te opresti cum spun alti tu trebuie sa dai drumu deoarece daca ti in tine iti afecteaza penisul si s-ar putea sa faci vreo boala sa stii cunosc multe cazuri

| catacool96 a răspuns:

Cand simti ca iti vine, te opresti putin happy
Alinaa3315 nu e chiar asa cum spui tu, la mine, nu a fost asa... Cand simteam ca imi vine, ma opream putin si incepeam sa imi sarut partenera timp de cateva secunde si apoi iar incepeam big grin
Joselu41, incearca sa faci asa cum am scris eu aici happy
Funda? big grin