| Winners10 a întrebat:

Salutare. As avea si eu o inttebare, la care sper sa se raspunda dar nu in bataie de joc... de ceva vreme (ani) nu am mai avut o relatie si sincer chiar imi e dor. Numai ca nu stiu cum sa explic, dar parca imi e sa zic asa rusine sa ii scriu unei fete... Cand eram mai mic nu aveam aceasta "problema". Nu stiu ce sa explic mai mult. Cam asta ar fi situatia.
Poate niste sfaturi imi vor fi de folos

5 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Vorbeste cu mai multe fete si vezi care vrea mai mult decat vorbit. Sunt multe care te fac sa pierzi timpul, de plictiseala.

| monycutzza a răspuns:

Și nu ai nicio amica cu care te simți bine în compania ei și cu care sa încerci sa vorbiți, sa fiți ceva mai mult decât niște simplii cunoștințe?! Ma gândesc ca îți va fi mai ușor sa încerci sa te "rupi" de acea timiditate cu o persoana cu care tu te simți ok, pe care o cunoști.

Răspuns utilizator avertizat
| aninimă1515 a răspuns:

Am avut su aceasta problema.
Doar scrie ceva si incepe sa vorbiti vei vedea ca teama va disparea oricum nu ai nimic de piedut!

| BurebistoșPastilaFemeilor a răspuns:

Nu trebuie sa fii extrovertit sau frumos ca sa gasesti o fata. Iubirea o sa vina la tine. La soramea a venit unu din Valenii de munte cu un bmw tunat si a vrut sa plece cu ea. S-au batut clanurile familiei mele de tigani cu clanui lui pentru ca se opuneau foarte vehement acestei relatii. Mai sa fie ce aventura a fost. Sabii in coaste, au venit aia calare pe armat, batai intre bresle ce sa mai. Pana la urma o venit ala cu bmw tunat si o plecat cu soramea si de atunci nu mai stiu de ea. A zis ca nimeni nu o intelege si ca ala ii iubirea ei adevarata. Am vazut o fata care seamana cu ea pe un site de videochat din Italia si mereu imi aduc aminte de draga mea sora. Sper sa o revad.