| krewooo a întrebat:

Marimea de 14 cm a penisului e suficienta pentru un act sexual incat o femeie sa fie multumita? ( + cum sa iti maresti penisul natural? Macar 1 cm ) dau funda!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea in lungime a penisului tau este potrivita si in mod sigur suficienta incat sa poti satisfice probabil ca pe majoritatea viitoarelor partenere de sex. Din pacate chiar daca te voi intrista, trebuie sa fii constient si sa intelegi ca operatiile de marire a penisului sunt extreme de riscante si de regula fara rezultate concrete care sa merite, sa compenseze sumele enorme de bani cheltuiti. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, este suficient pentru o satisfacere maxima.

| DonGiani a răspuns:

Penisul se mărește garantat doar prin intermediul unei operații.

| Shimozukushiki a răspuns:

Data trecută aveai 13, acum ai 14.
Crezi că dacă pui aceeși întrebare din oră în oră mai crește câte-un cm?

| ionyspartan a răspuns:

Este foarte suficienta lungimea. Penisul se dezvolta si in timp, cu o relatie de durata. Spun asta din a mea experienta. De 7 ani de cand am relatie permanenta mi-a crescut in lungime cu inca 4 centimetrii fata de cum o aveam.