| motanuldezamagit132 a întrebat:

Salutare, stiti de unde imi pot cumpara prezervative si lubrifiant pentru masturbare? Sunt baiat si am 14 ani. Nu cred ca imi va da macar lubrifiant la market ca sunt minor la farmacie, nu stiu macar sa imi iau un lubrifiant ca sa alunece mai usor mana pe penis cand ma masturbez. Va rog sa imi spuneti de unde pot cumpara un lubrifiant si prezervative, nu am iubita ca sa fac sex dar cine stie, le pastrez pentru orice ocazie, dar imi trebuie neaparat lubrifiant. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit si cu constiinta libera daca nu te- ai masturba deloc.

| Anonimboy111 a răspuns (pentru ania):

Taci ca nu esti baiat sa vezi ce placere simti cand iese sperma

| mihai69 a răspuns:

Și la supermarket, și la farmacie, și online. De oriunde poți cumpăra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la un supermarket gen kaufland, acolo nu te întreabă nimic, dar nici tu nu spune nimic, doar pune proodusele sa ți le scaneze și taci din gura. Poți cumpăra orice.

| vasile2222 a răspuns:

Ai incredere in tine. Mergi si cere ce vrei.
Sau vezi ca sunt magazine kaufland, mega, auchan etc care au self-checkout - adica iti scanezi tu produsele.
Succes!