| DanielFlorin40 a întrebat:

Am o problema destul de grava (zic eu). Anul ăsta am început liceul și de atunci m-am îndrăgostit de colega mea.Ea fiind și vecina mea ne-am împrietenit foarte mult (nu știu cum s-a intamplat)iar acum cred ca sunt cel mai bun prieten al ei.De curând a fost ziua ei,i-am cumpărat un minion pentru ca mi-a spus ca își dorea foarte mult ăsta. Am fost i l-am dat fiind vecina mea,iar când am vrut sa plec a vrut sa mă pupe,asta s-a transformat ușor în sărut, dar pe la jumătate ea s-a oprit și a plecat repede.De atunci au mai trecut câteva zile și parcă mai rău mi s-a pus pata pe ea.Nu știu ce sa fac acum.S-ai spun ce simt sau sa fac direct pe masculullaughing sa mă duc la ea și sa o sărut? Funda!(menționez ca de la faza cu sărutul am început sa vorbim mult mai mult unul cu altul)pls help

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Alege un cadru unde sunteti doar voi doi si ii spui "auzi, sarutul acela a schimbat ceva intre noi?" e o sa zica "da" care e da,"nu" care e nu,"poate" care e da, "nu stiu" care tot da. Si continui "deci daca am sa fac asta inseamna ca esti pe drumul cel bun" si pac o saruti. Curaj! Daca se simtea stanjenita de sarutul acela nu se facea mai distanta fata de tine, nu mai apropiata.Bafta la cat mai multe saruturi!

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Alege o a treia varianta: invit-o la un suc, discutati mai mult, incercati sa va cunoastesti happy Baftawinking

| Catalin0424 a răspuns (pentru Oana92):

Tu n-ai citit că-s colegi de clasă și vecini? Ce să se mai cunoască, invit-o la o plimbare de seară și sărut-o!