| kanydi a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare.
Ce simt femeile cand fac sex oral?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Depinde de mai multe. Daca si cat afectiune au pentru partener, daca au mai facut si cum a fost, daca au avut "invatator/initiator" bun, cald, calm si afectuos, daca ea e sensibila si curioasa, si jucausa, daca oralul e doar oral sau e complementar sexului normal, sau daca vrea sa stie ce gust are sperma lui, etc.
Fetele/femeile sunt foarte diferite la faza asta, unora le place la nebunie, altel sunt mai neutre si fac doar asa, sa nu il jigneasca si sa riste sa il piarda, din prostie si egoism, iar altora le place pur si simplu!
Eu am intalnit odata una, care nu a vrut vaginal, ci doar sa ma aiba oral.
Altele fac intai manual si abia apoi pun gurita, altele incep oral sa o fac beton, a[ppoi manual si la sfarsit inghit lacome si ultimul strop, altele fac manual si savureaza vizual tasnirea si gusta timid la sfarsit.
Fiecare simte altceva! Depinde si daca in acelasi timp mai fac si altceva, adica vorbesc, te mangaie, te privesc in ochi. Sau fac doar oral si te privesc inochi ca sa iti vada pe fata placerea.
Fel si fel.
Dupa cum vezi, sunt multe criterii.

| kanydi explică (pentru PsihoSex):

Bine

| kanydi explică (pentru PsihoSex):

Ai Facebook? Daca ai zi-mi numele tau si iti dau addme

| PsihoSex a răspuns (pentru kanydi):

Multumesc, dar exista si aici "private messages", daca mai ai si alte intrebari, pe care nu vrei sa le faci poate in public.

5 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Simt o foame mare de a suge o acadea

| Kingsley a răspuns:

Cum le intra un tub de 10-15 cm in gura.