| anonim_4396 a întrebat:

Deci. m-am intalnit cu fosta prietena (care acum e cea mai buna prietena de a mea ) am vorbit... am trecut amandoi peste despartire si am decis sa pastrez legatura, sa nu-mi bat joc de ea dupa sau ceva gen.Cand ne-am intalnit, s-a uitat in ochii mei si mi-a spus ca ma iubeste, Bun, m-a luat in brate, stand jos, si-a pus capul pe umarul meu si a spus din nou ca ma iubeste. i-am spus eu.Cand sa ii spus daca vrea sa ne impacam si ca iubiti, mi-a spus ca se mai gandeste. Ce sa fac? Nu vreau sa o uit, nu pot si nu vreau

14 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

V-ati despartit numai asa ca te-ai plicti de ea? Ce prostie e asta?
Probabil ca te place dar nu ma ivrea sa o 'pasezi' ca data trecuta. bine si face cu tine

| ReZiSTorr a răspuns (pentru Mayar):

Nu m-am plictisit. ea a vrut sa ne despartim din cauza scolii

| Mayar a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Noh, atunci incearca! Fetele nu se milogesc chiar intr-atat. Ti-a dat de inteles ca vrea sa fie cu tine, acum raspunde-i clar si raspicat : vrei sau nu vrei

| ReZiSTorr a răspuns (pentru Mayar):

Am intrebat-o a spus ca am pus-o pe ganduri...
si dupa a schimbat subiectul

| Mayar a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Nu e convinsa ca si tu o vrei, crede ca pur si simplu e un moft, nu un sentiment. Gandeste-te bine si poarta o 'discutie' cu tine insuti, calm, linistit, ca sa iti dai seama ce vrei cu adevarat.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Iar te joaca pe degete rapandula aia rolling on the floor?

| ReZiSTorr a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da laughing
am vazut ca dai raspunsuri geniale si poate ma faci sa ma simt mai bine laughing i-a zis, cum o uit? laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Simplu fratelo, indiferenta si atitudine bad boys, las-o pe ea sa te caute si cand te cauta nu te lasa usor las-o sa fiarbe, iesi in oras cu o fata da checkin plus poza sa vezi cum va reactiona

| SkyPilot a răspuns:

Asteapta si vezi ce se intampla. Nu o forta, las-o pe ea sa se lamureasca ce vrea de la tine.
Nu stiu de ce v-ati despartit, dar eu nu cred in lucruri dintr-astea. De cele mai multe ori cand se intampla ceea ce descrii, fata se simte singura, poate sa se fi despartit de cineva sau sa nu ii fi iesit ceea ce isi dorea si are nevoie de atentie. Este un fel de escrocherie sentimentala, poate chiar facuta inconstient, stie ca tii la ea si ca va avea atentia pe care si-o doreste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti bati prea mult capul cu ea. acum iti spune ca te iubeste si cand o intrebi ceva nu raspunde. prostii de 15 ani.

| KinoAndreea a răspuns:

Pai vorbeste cu ea si clarificati exact ce simte unul pentru altul...si ce fel de "iubire" e, doar ca de prietenie sau e ceva mai mult de atat... thinking

| ZAsiral a răspuns:

Treci peste! vei vedea ca acolo, "afara" sunt o multime de fete mult mai bune care ti ar putea starni interesul mai mult. O relatie incheiata este si un capitol incheiat [exceptie facand relatiile unde se termina din cauza unor factori externi, si partenerii inca au sentimente REALE de iubire].

| ReZiSTorr a răspuns (pentru ZAsiral):

Eu cred ca inca are sentimente. cand aduc subiectu asta, imi spune sa il schimb ca incepe si plange.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Si tu vrei o miorlaita care isi pisa ochii nonstop langa tine?