| Florin12345678910 a întrebat:

Recent am aflat ca o fata ma place. Mie mi se pare draguta, dar nu foarte. Oare sa ma bag cu ea? Ceilalti baieti o considera foarte atractiva, dar mie nu mi se pare prea mult.
Nu am mai avut o prietena de un an si ma gandeam sa imi fac una, iar acum cred ca e ocazia. Ma gandeam ca poate va incepe sa imi placa de ea pe parcursul relatiei si daca nu aia e, ne despartim.
Voi ce parere aveti?
URGENT!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum ai schimbat povestea?
Parca era o fata pe care o placeai si ea nu te placea deloc...
Uite aici declaratia ta:

"acum 3 ore | Florin12345678910 a întrebat:
Recent m-am indragostit de o fata care nu are sentimebte pentru minw,..."

Sa stii ca nu te ajuta cu nimic minciuna, dimpotriva, te plaseaza printre mincinosi si neseriosi, iar cu timpul, oamenii ajung sa te ocoleasca sau ignore.

| Florin12345678910 explică (pentru Violleta2022):

Asta e alta, fata cu@va ordinara ce esti!
Su plac pe o fata care nu ma place pe mine, iar o alta fata ma place pe mine dar nu prea plac pe ea

| Andreeush a răspuns:

Lasă-o în pace dacă nu îți place de ea.
Fete mai sunt, caută pe una care să te atragă de la început, care să îți placă.
Nu îți garantează nimeni că pe parcurs vei ajunge să o placi. Iar dacă te desparți de ea o vei face să sufere.

| Plato a răspuns:

Jocuri idioate de copii.
Normal ca nu "te bagi", daca o vezi drăguță dar nu prea.
"Nu am mai avut Casco de un an, ma gandeam sa imi fac". Ce mizerabil, ce face lipsa controlului parental din generatiile astea ordinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să nu te bagi cu ea dacă nu îți place de ea, fiindcă după dacă va ști că te-ai cuplat doar așa doar ca să ai o prietenă va fi tristă și dezamăgită pe tine

| OrdanKarris a răspuns:

Eu zic sa te bagi, iti satisfaci nevoile cu ea si daca nu te multumeste: NEXT her! Treci la urmatoarea. Evident ca ai tot dreptul sa fructifici orice sansa care o ai. Asta este contextul perfect in care ea te place. Poti face ce doresti din ea si cu ea. GO FOR IT. Eu as face-o fara nici o problema. Iar daca iti place de ea pe parcurs, pastreaz-o. Orice ai alege, asta e cel mai bun scenariu pentru tine, ala in care ea te vede ca un partener sexual. Ai toate optiunile disponibile. Trage-i-o cu sete si din partea mea! laughing Good luck