| mihai95_8216 a întrebat:

Salutare tuturor! Am oarecum o problema. De curand am facut-o pentru prima data. Nu mi-am dat drumul si cred ca a fost din cauza stresului etc. De curand am facut-o si a doua oara doar ca de data asta am stat linistit si tot nu am apucat sa imi dau drumul. Oare care o fi problema?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este cea mai frecventa problema de potenta a incepatorilor, mai ales daca au facut abuz de masturbare. Se rezolva in timp cu intelepciune si rabdare. Partenera ta ar trebui sa fie intelegatoare si dornica sa te satisfaca si sa gasiti impreuna o metoda prin care tu sa ai orgasm (stimulare manuala, orala, etc). Incet-incet, te vei relaxa, vei avea mai mare incredere in ea, ea iti va invata punctele sensibile si modurile in care te exciti si lucrurile se vor normaliza.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar ai facut cumva manuela inainte de sex? aia e problema

| BlueHusky a răspuns:

Nu e nici una, se intampla... daca fata ar fi mai "atenta" ar fi ok.

| GTFORetard a răspuns:

Cum adica nu ai apucat? Nu ai putut sau care e problema?

| alexandra01 a răspuns:

Stai linistit...esti doar impotent happy

| edisonn a răspuns:

Pai continua pana iti dai drumul...nu cred ca ea s-ar supara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel am avut probleme, stai calm, cu prima prietena cu care am facut-o nu reuseam sa imi dau drumu, motivul? aia era prea... sa nu mai zic, la a doua era o fata cuminte si mi-am dat drumu in 15 minute, acum stau cu o fata virgina si am dezvirginat-o, crede-ma ca este complet altfel senzatia, nu te tine mult daca nu folosesti prezervativlaughing

| mihai95_8216 explică:

Problema este ca... ea nu stie ca am fost virginhappy si nu prea pot sa ii spun...