| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Am fost ieri seara la o întâlnire cu o fată și din greșeală i-am dislocat degetul mijlociu.

Contexttongueoveste lungă pe scurt, am încercat s-o iau de mână și i-am prins degetul, dar dintr-un unghi mai „păgubos" m-am dus cu tot cu deget în jos, pentru că am uitat că banca nu avea spătar..am fost la spital și i-au dat un unguent și i-au bandajat degetul.

Întrebare:Ce naiba fac?! Ea nu arată că ar fi supărată rău, dar în mintea ei probabil m-a înjurat de m-a spurcat

Vă mulțumesc!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trece cu un sex

| sierra1 a răspuns:

"la o întâlnire cu o fată și din greșeală i-am dislocat degetul "

brută!

| 1231242 a răspuns (pentru sierra1):

Ai citit și ce era 3mm mai jos?

| alina2k18 a răspuns:

I-ai un buchet de flori si ii trece supararea.

| randomdata a răspuns (pentru alina2k18):

Un buchet de flori mi se pare unpic poate mult daca au fost doar la un date, majoritatea femeilor sunt unpic cringe cand le iei asa pe sus direct cu buchetu

| 1231242 a răspuns (pentru randomdata):

Uite, de fapt noi suntem prieteni, de vreo 3 luni și am mai ieșit de multe ori, doar că am vorbit și i-am spus că nu vreau să fim împreună „oficial", la urma urmei trebuie să cunoști persoana și ieri mi-am dat seama că poate fi ceva de durată, dar degetul ăsta păgubaș mi-a pus bețe în roate.

| randomdata a răspuns (pentru 1231242):

Nu te mai gandi intr-un mod negativ la ce s-a intamplat, eu sincer o vad ca si o oportunitate. Daca chiar vrei acum poti sa joci cartea ca, vreau sa ma "revansez" si iti permite sa fii mult indraznet. Acum pare ceva naspa dar mai incolo veti rade pe seama asta, nu te mai stresa asa mult.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Mergi la ea și cere-i naiba scuze. Poate ai speriat-o. Spune-i ce voiai să faci și fă-i un compliment să o îndulcești. Nu moare dintr-un deget dislocat.
Spune-i că-ți pare rău și cere-i-a doua șansă. Să nu creadă că ești un apucat. Poartă-te ok a doua oară și o să îi treacă. Succes

| IAR a răspuns:

Cum sa-i disloci degetul mijlociu, asa ceva nu am auzit niciodata,
scuza-ma dar este o intamplare bizara dar si putin caraghioasa.

| 1231242 a răspuns (pentru IAR):

Am patitlaughing

| randomdata a răspuns:

Sincer, de obicei eu personal nu sunt asa hardcore de la prima intalnire. Dar daca inca vorbeste cu tine cel mai probabil e ok. Cumparai si tu o ciocolata s-au ceva si spune si tu ceva cheesy, probabil stie ca nu a fost cu intentie, dar fiecare greseala e o oportunitate.

| 1231242 a răspuns (pentru randomdata):

Nici eu nu sunt hardcore așa, dar aparent am fost, dar nu era intenționat, îmi mai place să o ciufulesc sau să o mai strâng în brațe, oricum sper să fie bine.