| georgepunct4 a întrebat:

Salutari TPU! am o mica problema, sper sa ma ajute cineva care se pricepe.
m-am masturbat in jurul orei 10, m-am spalat pe maini, am facut si dus, apoi pe la ora 13 m-am intalnit cu prietena mea si i-am pus mana in chiloti, i-am atins putin vaginul, nu i-am introdus niciun deget.
e vreo sansa sa fi ramas vreun spermatozoid pe mana sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Esti bolnav.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic.

| Nextone a răspuns:

Nu.Stai linistit happy

| Dennys1521 a răspuns:

1:in 3 ore. oricum mor spermatozoizi
oricum stiu ca intrebarea e pusa la misto

| cupcake02 a răspuns:

Nu. Daca intrebi asa ceva e clar ca inca nu esti pregatit pentru petting/sex. Bafta!

| Jack a răspuns:

Doamneeesad altii tineri se chinuie sa'si f''''ta nevestele de numa sa le lase gravide si nu reusesc si tu vi cu intrebarea asta rolling eyes.Imi dau seama foarte bine ca nici tu nu crezi ce spui ( daca o faci esti cam prost scuze cati zic ) doar ca esti genu de persoana ca baietii virgini de 12 13 ani ( nu spun ca tu esti sau nu desi cred ca da ) carora le place sa dramatizeze si isi fac iluzii din orice chiar daca in bucatica mica de creier care gandeste limpede e convins ca nu are cum sa aiba dreptate happy dar totusi incearca sa viseze ca are o sansa spre ceva mai nou happy! Salutarehappy

| secret_2599 a răspuns:

Eu sunt de parere ca orice om are dreptu sa puna ce intrebari vrea, cum vrea si doar cei care au raspunsul ar trebui sa raspunda. Dar in aceeasi masura sunt de parere ca oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

| D3Dulici a răspuns:

Nu! daca te-ai spalat bine!winkingNu! stai linistit

| Andy_2640 a răspuns:

Nu e nicio sansa ca ea sa fi ramas gravida. Spermatozoizii nu aveau cum sa ajunga in vaginul prietenei tale pentru a putea ramane insarcinata, deci stai linistit.

| Iubiţica95 a răspuns:

Stai oleaca da tu ce ai sperma in degete? normal ca nu... sperma se depuna in testicule iar testiculele sunt la penis, nu la degete, logic ca nu a ramas nici un spermatozoid, mai mai invatat mai intai la scoala biologia sapoi apucativa de nebuinii! Bafta

| Vlad_3922 a răspuns:

Nu stai linistit daca ar fi asa de usor...laughing

| colin16 a răspuns:

Deci NUU nici o sansa sa fi ramas ceva pe mana pentru ca te-ai spalat. decii fii calmwinking

| MEANGIRL01 a răspuns:

Trebuia sa te dai cu spirt pe mana

| marian_9218 a răspuns:

Nici-o sansa! dar dc iti pasa?

| georgepunct4 explică:

Eu stiam ca supravietuiesc mai mult de 3-4 ore, de aceea am intrebat, nu stiu cat de eficienta e spalarea in sensul asta. stiu ca sunt un pic paranoic, dar de asta chiar mi-e fricahappy