| Mesmjkkk a întrebat:

Saluut.
Am facut test de sarcina, a iesit negativ.
Nu am mai facut sex de 3 saptamani.
Acum mi-a trecut menstruatia (de fapt mai am o scurgere micutaaa de toot mai maronie inca).
Dar ma simt foarte rau, ma doare burta si am stare de greata. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| JaneEyer a răspuns:

Dacă ai avut menstruaţie, nu există nicio şansă, din moment ce menstruaţia este eliminarea locului unde s-ar fi putut forma un copil. Dacă încă ai scurgeri, durerile vin de la asta. Nu ai de ce să îţi faci griji.

6 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Testele de sarcina de la farmacie, nu sunt intotdeauna corecte. Fa testul la un laborator de analize.

| Mesmjkkk explică (pentru Staif):

Am facut doua diferite. Exista posibilitatea sa fiu insarcinata?

| Staif a răspuns (pentru Mesmjkkk):

Posibil. Unele femei au menstruatie peste sarcina. De aia ti-am spus sa mergi la medic.

| BVRNOUT a răspuns:

Salut,nu ai mentionat faptul daca ai facut protejat sau nu.Si nici daca a ejaculat, sau nu.Tu vrei raspunsuri, dar nu stii sa explici cap-coada.La ultima propozitie posibil sa fie inceputul unei sarcini dupa simptomele spuse, insa doar tu stii ce-ai facut si cu cine.

| Mesmjkkk explică (pentru BVRNOUT):

Am facut neprotejat dar nu a ejaculat.

| Mesmjkkk explică:

Eu am intrebat de la ce poate sa imi fie rau