| pepenerosu a întrebat:

Am nimerit sa fiu in clasa doar cu un baiat.si vreau sa intreb daca mai exista cineva pe aici care e intr-o astfel de clasa. Cum va intelegeti?happy. Sau cum se simte baiatul asa sg?happy. Va certati mult fetele? de asta mi-e cel mai frica:-s.

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Doamne. ce as fi vrut sa fiu in locul lui day dreaming.
Nu conteaza numarul fetelor, si daca erati doua va certati, ca asa sunteti voi, mai certarete.Acum depinde de tine cat de mult eviti conflictele sau le intretii.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, stiu cazuri, dar totul e ok. O sa se cam sature de cataloagele voastre cu produse cosmetice,...
Iar dupa primul an ori pleaca el, ori mai vine vreo unu in clasa.
Chiar conteaza cu cine esti in clasa? Unde-i scopul scolii?

| psiholoaga a răspuns:

Si eu in liceu am fost intr-o clasa cu 20 si ceva de fete si 2 baieti. Depinde de colectiv. Puteti invata multe unii de la altii. Cu cearta ai dreptate, unde sunt multe femei, ies si destule certurihappy. Sala de clasa, grup de discutii, loc de munca... Asa-s femeile; guralive.

| annda a răspuns:

O sa aiba si el harem. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| I'm just me a răspuns:

Ce noroc pe baiatul ala. Eu nuam avut norocul astalaughing

| Daisy. a răspuns:

Saracu....eu voi fi in clasa cu inca 24 de fete si doar 5 baietihappy

| pepenerosu explică:

De aceea am mers la alta scoala ca sa schimb anturajul cu care nu ma intelegeam mai delocstraight facehappy

| pepenerosu explică:

Dalaughing si eu sunt la filologie bilingvsmug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericitu de el rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi suntem 5 baieti si 24 de fete, la stiinte sociale. Ne intelegem de minune. Eu zic ca depinde de voi cum o sa fiti cu baiatul acela. Eu de exemplu daca as fii nimerit intr-o clasa, sa fiu singurul baiat si fetele sa fie cu fite si figuri in cap, m-as fii transferat.