| Kennedy97 a întrebat:

Am nevoie de un sfat URGENT! Mi-am făcut,recent,curajul,să invit o fată la o prăjitură. Până acum,nimic rău, sper. Dar am nevoie de anumite sfaturi de la "specialişti". Ar trebui să îi iau o floare? P.S:Sunt la prima întâlnire din viaţa mea.

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Nu ar fi rea o floare si ar fi si mai frumos daca ai sti ce flori ii plac. Oricum cumpara rosie(sa nu cumva sa ii iei galbena). Poti sa cumperi si mai multe dar sa fie fara sot (impar). Succes si sa zici daca ai avut noroc.

| Kennedy97 explică (pentru emilitalia):

Mulţumesc mult! Diseară vin cu răspunsu'! happy

| emilitalia a răspuns (pentru Kennedy97):

Te astept

| Kennedy97 explică (pentru emilitalia):

Multumesc pentru ca v-ati pierdut din timp cu intrebarea mea. Rezultatul a iesit prost, din cauza unei mici erori a mea.

| emilitalia a răspuns (pentru Kennedy97):

Offffffffffffffffffffffffff

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi frumos din partea ta sa iei o floare

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O floare, si un pupic pe obraz, zambitor sa fii tot timpul

| Kennedy97 explică:

Va multumesc tuturor.Rezultatul a iesit rau. Multumesc pentru silinta!

| Brodo a răspuns:

Daca e la prima intalnire nu ii oferi nimic. Vezi mai intai in ce ape se scalda. Si nu te avanta prea mult. arata-i ca esti mai nepasator. Daca o sa te placa o sa te caute ea. Fetele vor sa vada subtil ca o placi, dar fara flori! Cel putin de la prima intalnire. Si nu ii fa prea multe complimente. Dupa se va juca cu sentimentele tale ca va avea cu cine
! Succes in continuare!