| Andrei95TM a întrebat:

SFATURI VA IMPLOR! happy am 16 ani de curand am vrut sa-mi incep viata sexuala... dar la fata locului penisul meu a fost in erectie doar 50% sa zic asa a incercat pritena mea sal ridice putin dar era moale si bleg si nul puteam introduce in vagin. Singur cand vreau sal ridic este in proportie de 100% in picioare dar cand a vrut ea, nu stiu, credeti ca e din cauza emotiilor sau... imi dati un sfat va rog frumos Fundita! devil

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti mult prea mic pentru activitate sexuala si nepregatit psihic. Mai ai rabdare, intr-un an sau cam asa ceva, vei fi pregatit si nu vei mai avea incidente neplacute.

| Aham a răspuns:

Mai asteapta 4 ani si apoi v-a sta drept ca un tarus!

| RobbyPh a răspuns:

Eu zic ca prietena ta sa inceapa mai intaicu sexul oral dupa tise face scula si merge tonguewinking