| Hitman4iQ a întrebat:

Sorry de intrebare stupida dar retraesc putin. Deci, am decis cu prietena mea sa facem sex, ca de obicei ne protejam insa de data aceasta inca inainte de actul sexual am pus prezervativul invers pe penis apoi mi-am dat seama ca nu l-am pus corect, apoi l-am intors si totul sa inceput. Cum credeti puteau fi spermatozoizi? daca nu ma gresesc ei chiar daca erau trebuia sa fie inutili, pentru ca au intrat in contact cu aerul.Sunt sanse sa ramina insarcinata?

13 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu a ramas insarcinata

| mimiwewem a răspuns:

În niciun caz nu rămâne gravidă!

| mihai69 a răspuns:

Ea nu. Dar nu știu dacă aerul o fi scăpat (că spui că a intrat în contact cu spermatozoizii tăi cei vioi). Să-i faceți un test de sarcină!

| neutrino a răspuns:

Ati hotarat sa incepeti ceea ce de obicei faceti?

| Hitman4iQ explică (pentru neutrino):

Nu asta de fapt a fost intrebarea.cred ca continutul e clar nu?

| Oana92 a răspuns:

Prezervativul e de unica folosinta! Trebuia sa il aruncati si sa folositi altul! Sau na, data urmatoare spala prezervativul si mai folositi-l din cand in cand!

| DNSK a răspuns (pentru Oana92):

laughing corect! pe al meu il duc si la vulcanizare cand e cazul. cum sa-l arunci?

| Oana92 a răspuns (pentru DNSK):

E criza domnule! Nu se poate asa ceva! rolling on the floor

| DNSK a răspuns (pentru Oana92):

Si inca e mare! nu stii tu nimic.

| Seepty a răspuns:

Nu cred ca a ramas insarcinata daca nu a avut spermatozoizi pe el.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu cred

| Neuronul a răspuns:

Sunt şanse să fi analfabet.

| Stoica_Adrian_1992 a răspuns:

Nu nu cred ca poate sa ramana insarcinata.:\