| ella_6196 a întrebat:

Stazi am facut sex cu pr meu amandoi fiind virgini, am folosit prezervativul, apoi am descoperit langa vagin o chestie alba(cred ca sperma :-s )am fost repede sa ma spal insa imi este foarte frica sa nu cumva sa fi intrat si in vaginstraight face. el s-a uitat la prezervativ nu era rupt si nici nu alunecase:-s va rog ajutati-ma si pe mine ca sunt disperata...credeti ca as putea sa fiu gravida? pentru ca na prez era okthinking dar daca nu era sperma ce putea fi?straight facecrying si referitor la pastila de a 2 zi. daca ar fi bine so iau pentru orice eventualitate...sad

Răspuns Câştigător
| porto89 a răspuns:

Pfffff moooorrrrr cand vad copiii care se apuca de treaba fara sa se informeze! cum dracu sa iei pastila ai innebunit? era lichidul tau stai linistita.nu esti gravida. pastila aia se ia odata in viata si doar atunci cand e necesar cu adevarat.va rog eu din suflet inainte sa va dezvirginati intrebati si voi...

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia era sperma de la tine, si femeile ejaculeaza cand ajung la orgasm. Iao asa e mai bine (pastila).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te-au udat tu, de-aia era lichidul ala.Nu te mai speria.

| RXN a răspuns:

Era secretia ta vaginala.happy
Nu ai de ce sa iei pilula de a doua zi.Chiar daca era cazul,trebuia sa mergi intai la medic. Oricum, stai linistita, nu s-a intamplat nimic.

| unione a răspuns:

Pastila de a 2-a zi nu se ia asa oricand, se ia max de 2 ori pe an,altfel apar probleme hormonale mari.
Daca nu s-a spart, si a ejaculat in el, nu vad care ar fi problema. Lichidul acela alb poate fi si de la tine.
Ca sa fii sigura fa-ti un test de sarcina si inca unul peste vreo 5 zile

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Asa cum baiatul se excita, asa te exciti si tu.si elemini lichidul acela albicios.asa ca nu iti face griji.iar pastila aia sa nu cumva sa o iei...iti face rau, nu se ia decat de 2 ori pe an maxim.si numai atunci cand e nevoie, si daca tot nu te pricepi, citeste si tu de pe net diverse lucruri despre viata sexuala.happy

| porto89 a răspuns:

Bai terminatule la faza cu gramatica imi recunosc greseala.dar la faza cu 6 luni.eu stiu ce scrie pe ambalaj.numai eu stiu cat am alergat dupa postinor anul trecut.am zis ca pastilele respective se iau o data in viata pentru ca asa e recomandat de medicii ginecologi nu ca asa am zis eu bai terminatule.te-ai gasit u sa ma critici stii u si gramatica si ce scrie pe cutie al dracul ce esti u.subieect incheiat orice mai comentezi pentru mine e 0. te-am pupat :*

| porto89 a răspuns:

Am zis sa nu mai raspund dar nu m-am putut abtzine.imi pare rau:-| esti terminat! m-ai convins :-| am 3 intrebari in care zic asa: iubita mea nu mai poate dupa ce ajunge la orgasm. si u acum vb cu mine ca cu o fata. poti sa o iei si in gura ca nu-ti mai dau importanta esti mult prea terminat repet! daca vrei sa vb sau orice alte probleme imi dai pm.bafta

| liviu89 a răspuns:

Nu ai nevoie sa iei pastila de a 2 a zi daca, cum spui tu prezervativul a fost folosit in mod normal si corect nu ramai insarcinata chestia alba era lichid vaginal care s-a schimbat odata cu frecarile penisului de peretele vaginului

| hackey a răspuns:

@porto89 zice asa
"Pfffff moooorrrrr cand vad copiii care se apuca de treaba fara sa se informeze! cum dracu sa iei pastila ai innebunit? era lichidul tau stai linistita.nu esti gravida. pastila aia se ia odata in viata si doar atunci cand e necesar cu adevarat.va rog eu din suflet inainte sa va dezvirginati intrebati si voi... "
In primul' rand "inainte" se scrie asa:inainte.
Pastila de a doua zi se poate lua odata la 6 luni happy Informeaza-te tu prima data happy

| hackey a răspuns:

@porto89
Cand citesc intrebarile puse de tine... ma crucesc.
"Ce declanseaza "partul" vaginal?:X:X:X funda"
Revenind la subiect
"numai eu stiu cat am alergat dupa postinor anul trecut" - sa nu-mi spui ca CAvalerul tau te-a lasat pe tine sa te descurci singurica...
Tine minte: inainte sa-ti deschizi picioarele sau gura incearca sa-ti deschizi si mintea.

| hackey a răspuns:

MIe imi place in public! Macar sa "ne radem" umpim.
"am 3 intrebari in care zic asa: iubita mea nu mai poate dupa ce ajunge la orgasm. si u acum vb cu mine ca cu o fata. poti sa o iei si in gura ca nu-ti mai dau importanta esti mult prea terminat repet!" - asa zisul terminat te intreba: vezi o intrebare mai sus?
Incearca te "abtzii"!

| mihay88 a răspuns:

Nu te panica daca prezervativul nu era rupt si nu alunecase mai mult ca sigur nu ai de ce sa iti faci griji happy

| Raul_7987 a răspuns:

Stiu ca si fetele ar elimina in timpul actului sexual lichid. Orcum stiu ca la orgasm elimina.