| Panteraa a întrebat:

Heiiii! Mai stiti ceva metode sa vina menstruatia mai repede? Am incercat tot ce era pe net si nimic (bai fierbinti, vin rosu, suc de lamaie etc). Trebuia sa vina pe data de 1, si inca nu a venit, iar saptamana viitoare merg la mare si nu vreau sa ma trezesc cu o surpriza neplacuta. Am senzatii tot ca ar veni, ma doare burta, dar nimic. Si a intarziat deja 6 zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa mananci mult ananas, asa mi-a zis o cunostinta, la ea a mers. laughing

| Panteraa explică (pentru Adry05):

Minunat, urasc ananasul laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai cum sa controlezi tu mentruatia asa cum vrei

| RoCkKiD a răspuns:

N-ai ce sa ii faci, vine cand vine.