| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca nu e la categorie dar.am doi bichoni maltese dar mama nu ma lasa sa-i mai pastrez. M-a pus sa fac un site cu poze, etc, dar nu prea stiu cum sa schimb URL-ul. Ma intreb daca vrea cineva un bichon? Ati putea intra pe https://sites.google.com/site/bichonelul02/

3 răspunsuri:
| Skins97 a răspuns:

Scuze dar am dat bichonii de ceva timp puppy dog eyes

| ZeDe a răspuns:

Url-ul nu se poate schimba deoarece interfata pe care este facuta operarea (uniform resources locator) pe scurt url poate strica tot mai pe romaneste

| Bledea a răspuns:

Eu vreau bichon.dar pretul nu se negociaza.850 lei ..este enorm de mult am vorbit cu o doamna la telefon si mi-a zis ca mi-l da cu 100 de euro deci? astept raspunsul tau:*