| MSMRT a întrebat:

Sunt clasa a XI-a si am avut destule prietene dar acum sunt singur si am cateva propuneri de la fete destul de frumoase adica de 100 de ori mai frumoase ca mine laughing si nu stiu de ce ma atrage doar aspextul fizic la ele de ce nu pot iubi vre-una adica vb cu una de ceva timp dar nimic nu simt nimic pentru ea doar imi place cum arata de ce? :\

4 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Poate ca acea fata nu e pentru tine, daca nu o iubesti nu are rost sa mai stai asa. Intr-o buna zi vei intalni si tu fata care sa te faca sa o iubesti, ai sa zici ca ai tampit. laughing si nu uita ca nu doar aspectul fizic conteaza, daca e buna sau nu, ca vezi tu, sunt frumoase dar nu te fac sa simti nimic, nu te ating la sentiment. Toate se petrec la timpul lor. happy

| ȘefuLaValută a răspuns:

Si desteapta si frumoasa? Vrei cam multe, daca nu ai ce vorbi cu ele normal ca nu te atrag

| MSMRT explică (pentru ȘefuLaValută):

Uite frate vorbesc cu ele dar nimic nu ma simt atras toate au acelasi trucuri aceleas vorbe deci toate-s la fel una diferita nu gasesc adica ele iti pun aproloul pe masa si tu trebuie sa-l iei dar asta fac toate laughing

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru MSMRT):

Exact ce ti-am spus, una nu e mai inteligenta sa vorbeasca si altceva.Trebuie sa cauti mult sa gasesti ce vrei.