| raveicuta a întrebat:

Sunt confuza, nu stiu ce cred, nu stiu ce simt
E vorba de iubitu meu sau fostul nici nu stiu.
Eu il iubesc nu as vrea sa ne despartim dar uneori as vrea, as vrea sa nu existe sa ma lase in pace e sufocant se spura daca zic ca vreaau sa ies cu fetele in oras ar vrea sa mearga si el, vreau sa respir vreau sa traiesc.
Aseara ne-am certat el mi-a spus lucruri urate care m-au ranit, si nu vreau sa mai continui relatia cu el i-am acordat prea multe sanse, vreau sa fiu libera dar el spune ca nu ma va lasa niciodata in pace si ca va fi vai de mama celui ce va vrea sa stea cu mine si ca ii va face pe toti sa ma urasca. Nu stiu ce sa fac ma simt asa epuizata simt ca viata mea a devenit monotana de cand sunt cu el, e plictisitor si ne certam mereu degeaba spune ca ma iubeste si ca se schimba se schimba in mai rau.

3 răspunsuri:
| Tetitza a răspuns:

Lasal cel mai bun sfat si sai o vreme singura ...pentru ca asa nu are cum sa faca rau nimaniuwinking -> dar vreau sa stiu cat ai stat cu el? de face asa

| raveicuta explică:

1 an si jumatate

| layla6550 a răspuns:

Si eu asa fi de acord sal lasi fiindca daca viata ta acum s-a prefacut intr-un cosmar ce va fi pe urma? gandeste-te si la asta si intr-adevar fii un timp singura