| ManTheMan8 a întrebat:

Sunt cu o fata prieten cu beneficii. Ea e virgina si pana acum ceva timp nu vroia nici cum sa auda de sex. In zilele astea am tot vorbit cu ea parca nu mai era impotriva sexului. M-a invitat sa ma duc sapt asta la ea. Bun chestia ii ca nu stiu cum sa o iau, ea ma lasa sa o pipai peste tot, si nu stiu cum sa incep sa o facem. Gen, m-am gandit sa incep cu un petting, si dupa efectiv o scot si incerc sa o penetrez? N-am avut parte de fete mai cuminti si nu prea stiu cum se procedeaza cu ele.

Răspuns Câştigător
| Ioana74ses a răspuns:

Pai in primul rand sa ai prezervativul! Poti sa o iei printr-un sarut sau daca tot te lasa sa o pipai ii pui mana in zona intima si daca simte si ea nevoia actiunea va incepe cu siguranta! Daca tot e asa cuminte trebuie sa fie virgina, nu? De asta trebuie sa o iei usor pana ii rupi himenul sa nu tina minte primul sex ca pe o amintire urata! Pentru a o excita si a intra intr-o stare mai buna si sa nu simta asa rau durerea poti sa o exciti prin mangaierea clitorisului! Mult noroc la dragoste si fara durere!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu uita sa folosesti prezervativul si va fi bine, bineinteles daca ea accepta sa faca sex cu tine.

| mihai69 a răspuns:

Prieten cu beneficii ești cu una cu care FACI sex, nu cu o fată cu care doar VORBEȘTI despre sex.
Cum s-o iei? Mai bine las-o pe ea să facă ceea ce simte că îi e confortabil să facă și vezi tu unde se ajunge.

| neutrino a răspuns:

Fetele mai cuminti, daca fac, fac sex la fel ca si restul fetelor.

| ManTheMan8 explică (pentru neutrino):

Da, dar trebuie sa le iei mai incetisor, nu ma duc ca la una care are experienta, si cu care ma conport altfel.

| neutrino a răspuns (pentru ManTheMan8):

Atunci da-o la altul sa prinda ceva experienta

| elinord a răspuns:

Pai incearca sa ii faci un oral si dupa sa o penetrezi