| Sele a întrebat:

Sunt cu un baiat de 7 luni aproape 8 el are 20 de ani eu 17. Ne intelegeam super bine dar de o saptamana el a incepus sa mearga din nou in baruri cluburi in fiecare noapte ( el facea asta si inainte sa fie cu mine, dar de cand sunt cu el nu a mai mers doar ca acum o sap a inceput iar ). Si de cand iese in cluburi este rece, distant cu mine nu era asa nu stiu ce sa ma fac sufar mult din cauza asta deoarece in saptamana asta nu ne-am vazut decat odata si in ziua aia a fost rece cu mine. Aseara am vorbit cu el si i-am zis iar el mi-a zis ca mi se pare dar comportamentu lui fata de mine este schimbat. Voi ce parere aveti? Va rog ajutati-ma sunt disperata si va rog fara mistouri. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| ema69 a răspuns:

Lupul nu-si va schimba niciodata naravul...Ai grija sa nu lasi timpul sa treaca degeaba.

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu nu as accepta niciodata sa ies cu un tip care frecventeaza cluburile.Ai crezut ca o sa-l schimbi, ai reusit pentru 8 luni.dar toata viata vrei sa lupti cu el si tentatia lui de a frecventa barurile si cluburile? Lasa-l cu cluburile lui cu tot,si cu nevoia lui de libertate.Ia-ti si tu liber! Asemenea tipi,nu sunt buni de nimic,darmite de casatorie, prietenie, copii.

| IloveME a răspuns:

Pffff
nu vreau sa fiu d partea lui(t inteleg perfect si p tine)...dar gandeste-te,ca poate,simte cateodata nevoia sa iasa cu prietenii,are nevoie d libertatea lui, d iesirile lui(lupul isi schimba blana, dar naravul ba)...asta pana in momentul in care u nu simti nici o schimbare in comportamentul lui.
ai sp ca s-a schimbat mult! oare nu-i doar o impresie de-a ta? inainte erai obisnuita sa fie doar al tau,poate acu s poarta la fel doar ca s imparte.u sti mai bine cum era si cum este... daca chiar t deranjeaza comportamentul lui! vb cu el,dar fata.n fata,asa ii vei vedea toate reactziile si daca vezi ca nu poti face nimic ca totul sa fie inainte...da-i o lectie! vei vedea ca atunci cand simte, ca mai are putin si t pierde, t va valora mai mult!
succes!

| aniriiiiii a răspuns:

Nu `l mai lasa sa se duca in cluburi, acolo sunt multe tentatii si aici ma refer si ca acolo poate sa bea si cu un pahar 2 in plus sa agatze vreo fata... Spune`i sa se schimbe, sa fie km era inainte caci numai asa relatia voastra va merge. pune`i o intrebare gen :" te schimbi? sau vrei sa ne despartim?" poate prin asta vrea sa-ti arate ca numai vrea sa fie ca tine thinking sper sa nu fie asa si sper sa treci ca bine peste asta:*

| alinutzzza a răspuns:

Nu te-ai gandit ca el are ceva acolo? intr-un club? sau intr-un bar. o fata. sau poate chiar un baiat, daca ii spui ce te doare si ca nu-ti convine situatia, el nu o sa te bage in seama, pentru ca asta este rezultatul cluburilor, barurilor si iesitu` cu baietii, incearca sa te gandesti ca ori unde si la oricine merge el tot la tine se intoarce, si daca nu ai fi tu nu ar avea unde sa se intoarca, nu trebuie sa te necajesti, pentru ca asa il enervezi si pe el, si din cate mi-ai spus tu il cam iubesti. daca il iubesti trebuie sa rezisti, daca nu paraseste-l. happy succes.

| c76650531 a răspuns:

Lasa ca nu conteaza unde te duci dar conteaza mult unde te intorci da ca o sal cicalesti prea tare o sa se indeparteze mai tare fal sa explice toate acestea lasa-l sa creada ca e liber dar tu tinel la control de departe incearca sa iesi si tu cu el din cind in cind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Raton a răspuns:

Zii asa : Ma uite asc la mine! daca mai mergi in cluburi baruri sau ceva am terminatoooo poate ai pe alt cvn macar fii sinceer si spuneo! sau pui niste baieti sa il bata si sa recunoasca!

| pashap a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun dar iubitul meu era la fel inainte sa fiu cu el mergea si el la biliard dar de cind sunt cu el a uitat ces cu jokurile...adica neam cunoscut la biliard...
deatunki nu mai pleaca pe acolo...
cama are pe mine...asca cred ca isi cauta pe alta.
sau are probleme si nu vrea sa te deranjeze pe tine...ia-l si tu cu binisorul si fal sati explice de e asa cu tine