| TreiSurori a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de doua luni si nu ma lasa deloc sa ii fac oral, spune ca ma iubeste si simte ca isi bate joc de mine daca ii fac. Chiar nu exista nici o modalitate sa il conving? Am incercat si joculete si tot felul..nimic.
In plus, el adora sa imi faca mie.
(avem peste 20 de ani)

2. Termina foarte greu desi se excita repede si imi spune ca este foarte excitat si se simte bine (sunt prima femeie din viata lui sexuala)

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

laughing
Nu cred in seriozitatea intrebarii, dar am sa-ti dau totusi un raspuns serios.

Profita cat mai mult posibil de situatia de acum si lasa-l numai pe el sa te sarute...acolo. happy
Tu l-ai facut "barbat" fiind prima cu el d.p.d.v. sexual, iar acum este la stadiul in care iti va linge si tocul de la cizma daca-i ceri asta...DAR, nu te arunca sa-l faci PREA "barbat" pentru ca...
Pentru ca nu o sa fie prea bine. big grin
Nu-l invata prea multe, pentru ca o sa vrea si mai multe, si o sa vrea si cu altele, fie si doar din curiozitate, tu fiind pana acum unica.
Peste sase luni sau un an cand o sa intervina putina rutina in ceea ce faceti voi in pat, o sa ai tot timpul sa-i faci si tu sex oral, dar pana atunci, domina-l cat poti de mult, si in toate felurile.
Mai tarziu o sa-mi multumesti, si desigur, ai sa-i multumesti si lui, pentru "terminatul foarte greu", crede-ma pe cuvant. happy
Succes.

P.S. Nu trebuie sa cazi in greseala pe care o comit majoritatea femeilor cu putini neuroni...(si poate multe or sa-ti spuna aici) "daca va iubiti cu adevarat orice gest in pat e permis", bla,bla, bla...
Ei bine, NU.
Nu "orice" e permis si "normal", tu fiind prima lui femeie...
Acum tipul te adora.
Fa-i si tu sex oral lui, si adoratia aia se va transforma intr-o chestiune de reciprocitate ieftina..."ii fac eu, imi face si ea", deci...mi se cuvine. big grin

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu inteleg perceptia asta, pentru ca si eu gandeam cam la fel. Explicatia este ca multi barbati percep felatia ca pe un act de dominare murdara, de umilire a femeii...iar daca tin la femeia respectiva nu vor sa o lase sa faca asta. Problema este ca fiind indragostit, el scapa din vedere un lucru. Daca femeia cere asta, inseamna ca ii place, inseamna ca a mai facut-o si mai insemna ca acolo unde o pupa el, a intrat in trecut penisul altuia. Si mai inseamna ceva...si anume faptul ca daca nu ii da el, ea s-ar putea sa se duca la altul sa-i dea (chiar in timp ce e cu el).winking Deci, daca nu reusesti sa il convingi pana la urma, da-i se citeasca ceea ce ti-am scris eu aici.

| KodrutZ a răspuns:

Poate ar fi o idee sa vizitati un terapeut.

| TreiSurori explică (pentru KodrutZ):

Nu prea cred, de ce anume ar trebui? Alte idei?

| KodrutZ a răspuns (pentru TreiSurori):

Fiindca el are un blocaj psihic/o imagine prost formata a relatiei dintre voi. Nu e vorba de bataie de joc sau orice altceva, ORICE ati face, atita vreme cit e de comun acord si va face placere. Fie si sado-maso sau mai stiu eu ce... coprofilie. Nu trebuie sa stie altii, nu trebuie sa va intereseze parerea altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te va lasa, e la inceput si probabil orele de educatie sexuala le-a facut cu bunica lui care l-a invatat ca sexul se face doar noaptea, cu lumina stinsa si doar fetele rele o sug... Ofera-i timp sa-si revina si ia-l usor ca pare cam nesigur.

| TreiSurori explică:

Gay.

| ClauditaSmile a răspuns:

Nu te grabii sa ii faci oral ca s-ar putea sa nu iti placa

| ThatOneGuy a răspuns:

Esti sigura ca nu e gay?

| TreiSurori explică (pentru ThatOneGuy):

Din moment ce mi`o trage nu cred ca e gay happy. Are doar o educatie din anii 1800.

| p3dro5 a răspuns:

1.eu zic sa mai isisti ca pana la urma va ceda si ii va placea enorm.altii ar vrea sa aiba norocul asta
2.de ce termina greu, bea ceva, ia medicamente, se masturbeaza primul numar?

| mikele33 a răspuns:

Nu arunca fundele asa draguto,probabil k nu te-ai facut inteleasa,problema ta,sau mai degraba dorinta ta arzatoare este sa-to oferi tie placere facandu-i lui oral, deoarece cu siguranta tu stii cu ce se mananca asta, nu cred ca esti la prima experienta. Ori in ceea ce-l priveste pe el, are dreptate cand spune ca te iubeste prea mult, dar crede-ma ca in mintea urla dorinta de a-i face sex oral.deci,eu am inteles printre randurile tale ca tu vrei sa-i faci oral pentru placerea ta nu neaparat a lui, dar ai fost nevoita sa maschezi asta, asadar nu-ti ramane decat sa-i spui:lasa-ma sa ti-o sug pentru ca imi place, pur si simplu nu trebui sa-i desenezi..crede-ma ca si la barbati se intampla la fel, majoritatea ce vor sa guste nectarul florilor voastre, nu o fac neaparat pentru a va oferi placere voua, ci o fac pentru ca le place, poti intelege asta?

| TreiSurori explică (pentru mikele33):

Nu cred ca e problema ta ce fac eu, daca voiam sa o sug o sugeam pana acuma de ma durea gura - dar nu era vorba de mine ci de el, vreau ca el sa se simta bine cu mine si sa fac absolut de toate cu el..pentru ca sunt prima femeie din viata lui sexuala.
I`am dat funda pentru ca avea dreptate cu rutina, tipul acela, nu pentru ca nu am inteles. Tot ce trebuie sa fac e sa iau relatia usor pentru ca este timp de toate.
Nu era necesar sa se trezeasca la 12 noaptea un destept sa comenteze offtopic.
Ms si la revedere.