| Rista_Darius_1993 a întrebat:

Sunt intr-o situație destul de jenanta si aș vrea sa fug departe de probleme deși ma aflu in strainatate cu iubita, cum ar trebui procedat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i iubitei ce ai pe suflet si luati decizii impreuna, daca sunteti acolo ca un cuplu!

| sofisis a răspuns:

Cauta sa rezolvi situatia jenanta. Nimic pe lumea asta, in afara de moarte, nu e fara rezolvare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Fugi cu iubita acasa si rezolvati problema.

| HazelEyes77 a răspuns:

Intotdeauna se gasesc solutii la o problema daca nu te panichezi si incerci da gandesti la rece. Impreuna puteti decide ce e mai bine pentru voi si puteti iesi din impasul in care va aflati. Numai bine

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă problema este chiar iubita ta... Va trebui să discutaţi. Dacă sunteţi împreună într-o ţară străină nu înseamnă că nu vă puteţi despărţi.

| Danielachan a răspuns:

Sinceritatea este raspunsul. Incerca sa comunici si afla raspunsul potrivit pentru amandoi.