| anonim_4396 a întrebat:

Sunt sanse sa raman gravida, daca prietenul meu mi-a bagat peninsul de vreo 4 5 ori. fara prezervativ, dar nu si-a dat drumu in mine?happy Eu fiind la inceput.

Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Citesc si ma amuz happy
toti spune-ti 10 cuvinte si vreti funda?
Explicatii fetei teoria vieti, sa stea linistita si dupa aia poate primiti funda!
Nu sunt mai deloc sanse sa ramai.
Stai linistita.
funda? funda funda?
glumeam happy

17 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Daca si-ar fi dat drumul in tine ar fi fost sanse. Dar asa, daca ai folosit si protectia(prezervativul), poti sa stai linistita.

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Neimportant):

Da, am facut si cu prezervativ big grin

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Nebunatyca69):

~Doar nu vrei sa iti zic cu detalii ce am facut, am zis pe scurt si la obiect ce am facut FARA prezervativ!

| mona a răspuns:

Sansele sunt minime dar riscul oricum exista...

evenso
| evenso a răspuns:

Sunt sanse sa ramai gravida chiar daca nu a ejaculat in tine.

| zozo74 a răspuns:

Da! insa sansele sunt minimale totusi fi foarte atent mai ales cu menstruatia insa daca apare ceva suspect cumperi repede un test de sarcina. Data viitoare nu uita si fii precauta. Funda?!

| KasdfghjNY a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine stai linistita! nu e nici o sansa!

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Ce exprimare nebunatica... laughing, sunt cam 10% sanse sa ramai cu un bebe in "stomac".

| CristianMarius a răspuns:

Nu

| DaniAdrian a răspuns:

Atat timp cat nu-si da drumu in tine, poate sa tio bage si de 100 de ori ca nu ramai gravida.

| GoddessMaui a răspuns:

Numai sex n-a fost asta...

| Razorsharp a răspuns:

Nu sunt sunt sanse. Este nevoie de spermatozoizi pentru a deveni insarcinata. Odata ce el nu a ejaculat spermatozoizii sunt la locul lor, tu nu ramai insarcinata.

| IuliaRoxana a răspuns:

Nu, nu sunt sanse.Atata timp cat nu s-a "scapat" e bine

| Mumoasa14 a răspuns:

Nu sunt sanse stai linistita :*

| ro1200 a răspuns:

Stai linstita ca stie el ce face. Poti sa il lasi linistita daca va simtiti bine.
Pana la urma nu copilul o sa fie problema...

| B79EVO a răspuns:

Daca a bagat doar de 4 5 ori si nici nu si-a dat drumu in tine, nu sunt sanse, stai linistita. funda!

| dydybahh a răspuns:

Nu