| TheSpecialOne a întrebat:

Sunt virgin si vreau sa fac sex cu prietena mea care e si ea virgina. Ce metoda contraceptiva sa folosim ca sa fie cat mai natural?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prezervativul fără discuții, și folosit ori de câte ori vă iubiți, vă ferește de necazuri, atât împotriva bolilor cât și împotriva sarcinii nedorite.
Aveți grijă de voi.
Pa, pa.

| AndreeaPucca a răspuns:

Prezervativul!

| Oana92 a răspuns:

Prezervativul, e cel mai sigur si mai simplu de utilizat. Foloseste si lubrifiant primele dati, va fi mai usor pentru ea. Bafta!

| Love4Music a răspuns:

Prezervativul

| yanira4u a răspuns:

Anticonceptionale.sa le ia cu prescriptie de la ginecolog, daca nu face asta sa citeasca bine prospectul

| împartezâmbete a răspuns:

Prezervativul mai baiete! dar sper ca sunteti amandoi pregatiti sa faceti acest pas!

| Bubu4 a răspuns:

Prezervativul, este cel mai bun si nu trebuie sa va mai ganditi la nimic altceva ..va simtiti bine si atat tongue Sa ai grija de ea si sa o iei incetisor!

| UltraNATIV a răspuns:

Anticonceptionale. Placere mai mare si pentru tine.

| Petru_Pantea_1968 a răspuns:

Cel mai competent sa spuna e medicul.pana la el e magazinul unde vand prezervative.voi alegeti.bravo ca va ganditi la protectie

| Cartofior a răspuns:

Prezervativul e bun pentru prima data happy

| Albu_Gabriel_1994 a răspuns:

Nu ai cum... sad