| Nikcoletta a întrebat:

Tot timpul când am avut un iubit am fost batjocorită.
La începutul relației se comportau frumos și după 3 luni se comportau urât, încât mă făcea să mă plictisesc de ei.
Deci absolut la toate relațiile mereu am pățit la fel.
Este ceva normal?
Așa sunt toți la început sunt buni și dupa aia se fac răi?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prea puține detalii să-ți dea cineva o opinie pertinentă sincer...deși eu sunt de părere că dacă ești tratată absolut la fel de toți, la tine e problema

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este totdeauna așa și nici pentru toată lumea. Să analizezi dacă nu ai făcut dta preselecție inconștientă pentru un anumit tip de persoane.

| Drimmero a răspuns:

Mai degraba tu ii plictiseai pe ei...sincer, la ce intrebari pui pe aici nu ma mir, n-ai stofa de femeie adevarata.

| alina2k18 a răspuns:

Pai ori erai batjocorita ori plictisita soro laughing
Pai da, cam asa sunt toti, daca nu-i arzi tu te ard ei laughing
winking

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In viata dam peste oameni cu care nu vrem sa avem de-a face si totusi se intampla.
Ca sa traiesti cu un OM trebuie sa il cunosti e nevoie de rabdare si bine inteles iti asumi riscuriile pentru ca tu nu sti ce fel de oameni sunt, o sa vezi mai incolo.

Nu toti copii au noroc in viata caracterul uman te lasa des fara cuvinte.

Treaba cu comportamentul urat tine de educatie si de unde educatie daca parintii sunt si ei asa.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

De cand ne nastem si pana cand murim de la viata si societate primim numai m+uie si suturi in fu+nd. De ce? asa e lumea, Romania e o tara frumoasa dar pacat ca e locuita de martieni.

https://www.youtube.com/watch?v=Ya-ss4DvLRA
https://www.youtube.com/watch?v=22rXte1IwZ0

In viata fericirea e un film de scurt-metraj dupa care devi rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai încercat cu o femeie?

| SLS92 a răspuns:

Cica sa mai intelegi femeile in ziua de azi, cauta-ti atunci fato unu rau si incearca sa il faci baiat bun

| raicard a răspuns:

Atunci cand relatiile, prieteniile devin o obișnuită, la fel ca dragostea, acestea ajung sa ne plictiseasca.

| Niceguy2019 a răspuns:

Pai daca toti au fost la fel, nu iti pui intrebarea cine este de vina?" Cand doi-trei oameni iti spun ca esti beat, du-te la somn!" Cred ca si tu ai mare aport la ceea ce se intampla, devi respingatoare?, cicalitoare?, Sau cine stie cum geloasa sau posesiva si baietii ori se sperie ori se plictisesc de fițele tale. Nu te cunosc doar banuiesc ca asta ar putea fi. Nu trebuie sa fie cu suparare raspunsul meu, ci doar sa te puna pe ganduri. O zi minunata sa ai!

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Nu mai esti buna in pat dupa 3 luni

| ZEwLupu a răspuns:

Mai degraba tu ii plictiseai pe ei...sincer, la ce intrebari pui pe aici nu ma mir, n-ai stofa de femeie adevarata.