| BlackNight2012 a întrebat:

TPU ajutati-ma nu stiu ce are penisu l-am frecat prea tare si acum cred ca s-a rupt ata nu stiu ce are daca ma ajutati dau funda ma ustura penisu si simt o placere funda si ne ma ajuta ma inteapa penisu adica putzulicahee hee dau funda o fi de la ata ca am frecato prea tare

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca curge sange atunci inseamna ca ti-ai rupt aţa si ar trebui sa faci o baie, sa speli zona si sa o lasi sa se cicatrizeze ( in 1-2 saptamani e cicatrizata complet). Daca esti incepator si nu ai facut decat sa iti decalotezi penisul, toata senzatia aia se numeste "orgasm" si e rezultatul masturbarii.