| SamuelTudosa a întrebat:

TPU deci am o mare problema mai de mult acum aproape 9 luni vorbeam cu o fata chestii m-a intrebat daca voiam sa fiu cu ea si eu am spus: NU (nu era genul meu rolling on the floor) ) a trecut mult tim de la acea faza acum vreo 2 luni am fost impreuna cu o alta fata dar nu a mai mers pentru ea era cv gen daca voiam sa o conduc acasa:
-Gata ca ma vede tata/mama..Nu pot vb cu tine ca ma amarasc colegii chestii mda si nu a mai mers acum dupa ce prima fata a devenit genul meu am fost impreuna.dar nici cu ea nu a mers acum vorbesc cu amandoua si le iubesc pe amandoua si nu stiu ce sa fac a doua fata stiu sigur ca ma iubeste..prima nu mai stiu Deci ce sa fac :/

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cati ani aveti juniorilor? Grea viata poate fi aceea cand iubesti fara sa fii iubit. Persevereaza, poate ca vei afla cu timpul.

| SamuelTudosa explică (pentru corbulalbrosu):

Avem.avem laughing Ok asa am sa facwinking

| T0T a răspuns:

Nu iubesti pe niciuna.

| SkyPilot a răspuns:

Niciuna din ele nu pare a fi ceea de ti doresti si dupa cum zici nici nu merge. Cu prima ai pornit-o cu stangul ca ai refuzat-o prima data, a doua nu vrea sa se afiseze cu tine. Treci la a treia!

| AliGab a răspuns:

Cine alearga dupa doua iepuroaice nu prinde niciuna rolling on the floor

| SamuelTudosa explică (pentru AliGab):

Dar despre caprioare ce zici laughing rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat