| analia89 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am o mare problema!straight face Parintii mei nu sunt de acord c u baiatul de care imi place deoarece spun ca este foarte mare pentru mine (5 ani). Mi-au interzis sa mai ma vad ca el ce pot sa fac? Nu vedem pe ascuns dar nu putem sa continuam asta pana la nesfasit... Fundita :*

3 răspunsuri:
| tymnas a răspuns:

Pai parintii tai nu sunt de acord.dar nu te-ai gandit sa-l inviti la tine acasa sa il cunoasca(ii zici si tu sa fie mai amuzant sau depinde ce fel de gen prefera parintii tai)si gata.le zici ca il placi il iubesti si s-ar putea sa fie de acord

| elencik a răspuns:

In primul rind parintii au mereu grija de noi si ne dau sfaturi bune in tot ce facem...din alt punct de vedere daca stii si esti sigura ca el e intr-adevar sortitul tau sia re tot ce trebuie si toate calitatile atunci explica-le parintilor

| DBo a răspuns:

Eu zic sa il prezinti parintilor, sa le spui ca iti place de el foarte mult...si ca si el te iubeste...si daca ai noroc cedeaza pana la urma big grin