| Skizz0988 a întrebat:

Va salut!
Este vreo problema dacă iau maraton forte suplimente pentru performanța sexuală? Adică ma poate afecta cu ceva?
Tin sa mentionez ca am 17 ani.

Răspuns Câştigător
| denisman a răspuns:

Suta la suta nu ai nevoie de asa ceva la varsta asta. O sticla de vin rosu in 2 si toata noaptea aveti ce face!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce ti-ar trebui asa ceva? te pregatesti de un maraton?
Pentru ca risti sa te scapi pe tine dupa 5 secunde si sa fii super excitata dar incapabil sa mai afci ceva dupa aceea.
ia-o cu inceputul, ca nu-i lipsa de erectie la anisorii asta-i, dimpotriva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai nevoie de ele la vârsta asta? Ar trebui să funcționeze perfect la anii tăi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lua! Mai bine un pahar de vin roșu de butuc.

| Annihilation_Striker_2000 a răspuns:

Si eu te salut