| Andrei093 a întrebat:

Va salut! O problema: pe data de 12 feb am avut un incident..nu stiu sigur daca am scapat o picatura sau nu ca s-a rupt prezervativul.
Dupa 2 saptamani i-a venit normal fix pe data cand trebuia sa ii vina.i-a venit si luna asta desi a intarziat 1 saptamana.2 luni il are regulat, 2 luni nu..acum e mai inchis la culoare dar mi-a spus ca i.a curs si un cheag de sange si ca poate sa fie inchis la culoare si din cauza ca i.a intarziat.
E posibil sa fie insarcinata?
Ii mai venea si a 2a luna? Nu a avut niciun simptom si dupa 2 luni am vazut pe net ca iti can dai seama la burta..se observa.ea este la fel ca inainte. daca suge burta sau face abdomene nu o doare deloc. daca esti insarcinata nu te doare daca faci asta? Va rog ajutati.ma cu cat mai multe raspunsuri. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu va permiteti sa dati 10-15 lei pe un test de sarcina?

| Betty12345678 a răspuns:

Nu conteaza culoare, aceasta este data de alti factori din organism, daca i-a venit inseamna ca nu e insarcinata.

| onielarr a răspuns:

Nu are cum să fie însărcinată, dacă după actul sexual i-a venit ciclul. practic prin ciclu se scurg toti intrusii din ovare, deci ii exclus.