| anonim11xx a întrebat:

Veniti cu niste ideii va rog. Cum as putea convinge o femeie casatorita sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
| Miihaa a răspuns:

Stiu cazuri de femei casatorite care o fac cu baieti necasatoriti. Cum sa le cuceresti, nu stiu sa iti zic

| anonim11xx explică (pentru Miihaa):

Mda, eu nu sunt casatorit laughing) am 17 ani (Y)

| AmaToaRea a răspuns (pentru anonim11xx):

Si ea cati ani are? sau e mama unui coleg de clasa? happy

| Miihaa a răspuns (pentru anonim11xx):

Si cu cine vrei sa o faci?

| anonim11xx explică (pentru Miihaa):

Cu prietena de familie de vreo 27 de ani

| Miihaa a răspuns (pentru anonim11xx):

Bafta. Si tu esti virgin sa cred.

| anonim11xx explică (pentru Miihaa):

Da pe naiba laughing))

| Miihaa a răspuns (pentru anonim11xx):

Si vrei sa inveti de la aceasta fata meserie happy tot asa

| anonim11xx explică (pentru Miihaa):

Sincer, de la oricine ai de invatat cate ceva, si de la tine si de la tipa aia etc.

| Miihaa a răspuns (pentru anonim11xx):

Hai sa te invat. Daca vrei lasa-mi mesaj pe privat daca vrei sa vorbim mai mult

| anonim11xx explică (pentru Miihaa):

Hai sa vorbim, ti-am dat mesaj

22 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu mult tact si istetime, si niste bautura

| RAY a răspuns:

Daca te place si nu primeste sex vei face sex cu ea, prima oara vorbesti cu ea

| mihai69 a răspuns:

Cu greu.
Cu bani.
Cu farmecul tău personal.
O seduci...
etc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mihai69):

Nu e greu dimpotriva, toate femeile casatorite saliveaza dupa carnita proaspata

| mihai69 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aia e doar o variantă. Și chiar poate fi greu, dacă:
- primește sex de calitate de câte ori are nevoie;
- primește orice altceva dorește suflețelu' ei de femeie bună;
- e mereu împreună cu soțul și / sau copii.
etc.

| Drimmero a răspuns:

Aia e direct MILF, ce zici tu. Nu cred ca poti face mare lucru, depinde de la femeie la femeie ce-si doreste.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea este de acord, nu rata ocazia sa faci sex cu ea.

| LoveSleep a răspuns:

I-o spui direct.
Altă metodă mai bună nu există. E căsătorită, se presupune că a trecut prin niște lucruri. Glumele de 2 bani n-o să țină și dacă e și mai "experimentată", nici atât.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O seduci.Nu e greu.

| Dante30 a răspuns:

Salut anonim, felicitari ca ai descoperit eternul vis masculin! De a fi/a avea o aventura cu o femeie casatorita/mai in varsta.
Cu indemanare chiar daca esti inca mic si nu prea ai, fi atent la orice detaliu, nu obsesiv dar ma refer la mimica, la gesticulatii etc, Realizeaza cum te vede ea, daca si-ar dori asta, Daca are fantezi pe tema asta, doar tineti ochii deschisi, cat si mintea, si vezi si tu unde ajungi, Nu sunt niste pasi specifici, trebuie doar sa vi cu actiuni/vorbe potrivite pe parcurs, mai intai fa primul pas, vorbestei in privat, incearca sa filozofezi/sa dai in sfera psihologiei si sa vezi unde se ajunge, daca e frustrata sexual etc.

| PisicaMalefica a răspuns:

Dar femei necasatorite nu ai gasit?

| Thesin3d a răspuns:

Si daca afla sotul ei, s-ar putea sa petreci anul nou cu ochi negrilaughing. Ai grija si bafta.