| Ambiguitate a întrebat:

Vi s-ar parea ciudat daca ex prietenul/prietena v-ar spune ca aproape in fiecare dimineata se trezeste si pleaca in parcul de langa blocul tau si sta 10/15 minute pe banca privind balconul vostru?
Inca nu mi-o pot scoate din cap "nici nu vreau" si in fiecare dimineata fac acelasi lucru, ma duc in parc la ea si stau pe banca si privesc balconul ei dar niciodata nu i-am zis ceea ce fac, trece pe la mine din cand in cand si stam impreuna jumate pana la o ora ne sarutam ne imbratisam mai vorbim, eu inca, cred in sinea mea ca ma iubeste, insa cateodata ne certam asa de tare nu mai vorbim cu saptamanile dar pana la urma tot "impreuna" suntem, chiar daca are prieten si... copil...
Nu stiu ce sa fac, sa continui sa o iubesc, sau sa o uit pentru totdeauna

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Iubeste-o.Din inima n-o sa-ti iasa niciodata! Orice femeie ar fi vrut sa fie iubita in felul asta, nu sunt barbati care sa mai faca asa ceva! Iubeste-o! Minuni se intampla in fiecare zi.Nu poti stii ce-ti rezerva viitorul!

2 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Totul era frumos pana cand ai zis"are prieten si... copil..."
acel prieten e sotul ei? daca da eu zic ca ar trebui sa o lasi in pace fiindca nicio familie nu merita destramata
si daca nu ar trebui sa lupti pentru ea si nu va mai certati atat de mult ca viata merita traitawinking

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,totul devine frumos atunci cand vine vorba de ea...in acest cazbig grin balconul.Iar in legatura cu ce trebuie sa faci, cica sa-ti asculti inima.Asa ca daca merita sa intrunesti sentimente iarasi, atunci succes,(re)iubeste'o!:*