| anonim_4396 a întrebat:

Vineri am intretinut relatii sexuale cu prietena mea. Sambata mi-a spus ca o doare burta, nu intr-un mod in care sa ii provoace griji, ci mai mult a descris ca fiind ceva ce o jeneaza. Totul a fost protejat. Imi poate spune cineva ce ar putea fi cauzat acele dureri abdominale?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O intoxicatie alimentara, o digestie deficitara, colici abdominali, etc, etc, Sanatate!

| cactusartier a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mai nou spune ca simte ca si cum ar fi niste intepaturi si ca simtea ca o jeneaza si ceva in zona stomacului si este putin umflata.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru cactusartier):

Este cazul sa se prezinte la medicul de familie. Consultatia este gratuita o data pe luna. Multa sanatate!