| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati simtit vreo schimbare dupa ce ati avut primul contact sexual? Eu nu simt nici o schimbare...

7 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

Din punct de vedere fizic, nu exista schimbari vizibile. Emotional tu te poti simti diferit, in rest nu.
Singura schimbare pe care o vad la tine este faptul ca doresti sa iti impartasesti experiente c u restul lumii. Mai bine ar fi insa sa nu incepi sa te lauzi la toate prietenele tale, pentru ca e posibil ca aceasta chestie care in fond ar trebui sa fie personala sa se intoarca impotriva ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca nu ai bun simt.

| andrey663 a răspuns:

Eu am simtit ceva.Simteam nevoia sa mai fac odata dar cu 3 deodata.

| Possible a răspuns:

Schimbarea vine de la sine cand nici nu astepti.La mine a aparut increderea mai profunda, daca-mi zice ca merge la frizer pai inseamna ca merge la frizer nu trebuie sa ma panichez eu ca ar putea fi cu vreun prieten.Si moral m-am schimbat mult. Vorbesc altfel, ma port altfel.VEzi si tu, poate e nevoie de timp.

| kissa22 a răspuns:

La citi ani ai avut primul contact sexual?

| Sandutsa a răspuns (pentru kissa22):

La 17 sh ceva...

| dogarman a răspuns:

Cand ai avut primul contact sexual?